30 Ağustos Zafer Bayramı Süslemeleri, Bayram Dekorasyonu

21-08-2020 14:09    456

30 Ağustos Zafer Bayramı Süslemeleri
30 Ağustos Zafer Bayramı'na sayılı günler kala belediyeler, firmalar ve alışveriş merkezleri hazırlıklarını yapmaya devam ediyor. 
Bilge Design, Coşkuyla kutlanılan 30 Ağustos Zafer Bayramı günü anlam ve önemine uygun cadde, sokak ve kavşak havuz süslemeleri, ışık süslemeleri, Bayrak ve Atatürk süslemeleri, bina süslemeleri, belediye binası süslemeleri, kutlama mesaj yazıları gibi ürünlerin satış ve uygulama hizmetlerini vermektedir.

Bir çok belediye referansımızın olması yanı sıra Bayram kutlamalarında genellikle cadde ve sokaklara ışıklı türk bayraklı objeler yerleştirilmektedir. Cadde tagı ve direk motif dekoratif ışıklandırma uygulamalarımızda mevcuttur.  Cadde tagları arasına bayramınız kutlu olsun bir çok bayramda kullanılacağı gibi direk ogüne ait yazı Zafer Bayramınız kutlu olsun, kurban bayramınız kutlu olsun gibi ışıklı yazılar yapabilmekteyiz. Bunlara ilaveten cadde ve sokaklarda ağaç ışıklandırmalarda talep olmaktadır. 

Ayrıca kavşak ışıklandırma ile kavşaklara ışıklı dekoratif süsleme yapmaktayız. Kavşakların orta üst merkez kısmını ışıklı ay yıldız eklemesi yapmaktayız. İsteğe özel ışıklı motif, ışıklı yazı ve ışıklı figür imalatımızda bulunmaktadır. İmalat ile ilgili Bizimle irtibat kurunuz.

Bizimle iletişime geçebilir teklif ve öngörsel çalışması isteyebilirsiniz. Konusunda uzmanlaşmış profesyonel ekibimiz ile size hizmet vermekten mutluluk duyacağız. 

30 Ağustos Zafer Bayramı yaklaşması ile birlikte aşağıdaki sorularda merak konusu olmaya başladı. Bunlar;

30 Ağustos Resmi Tatil mi?
30 Ağustos Her yıl kutlanan resmi bayramdır. Bugün Resmi tatildir.

30 Ağustos Hangi güne denk geliyor?
Bu yıl 30 Ağustos Pazar gününe denk gelmektedir.


Yorumlar:

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyiDoğrulama kodunu giriniz:
Doğrulama Kodu
Etiketler: