Ankara Akyurt Cadde Aydınlatma Direkleri Motifi Işık Süsleme

14-07-2021 15:14    419

İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan Ankara'nın ilçelerinden biri olan Akyurt cadde direk motifi ile ışıl ışıl oldu. Cadde direklerine eklenen ışıklı direk motifleri ile ilçenin atmosferi değişti. İlçede bulunanlar ve ilçeyi ziyeret edenler cıvıl cvıl bir ortam ile karşılaşacak.

Havaların kararmasıyla beraber direk motifleri kendini gösteriyor. Yaz aylarının ortasında kurban bayramı yaklaşırken ilçeyi ziyarete gelenler, memleket ve akraba ziyareti yapanlarda görsel açıdan şık bir görüntü ile karşılaşacak. 

Belediyeler caddelerini, sokaklarını, kavşaklarını, alanları, meydanları park ve bahçeleri direk motifleri, cadde tagları, kavşak ışık süslemeleri ve led ışık süslemeleriyle süslemeye devam ediyor. Bilge Design kaliteli ürünleri, tecrübeli personeli ve sayısız referanslarıyla dekoratif ışıklandırma ışık süslemelerine ara vermeden devam ediyor.

Belediye Referanslarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için belediye referansları ie ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sadece belediyeler değil alışveriş merkezleri, havalimanları, oteller, stadyum ve firma referanslarımızı aşağıdaki linkteki bağlantıları tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

https://www.bilgedesign.com/referans/belediyeler

Cadde, Sokak Işık Süslemeleri
Cadde, Sokak ışık süslemeleri ışıklı direk motifleriyleriyle, ışıklı cadde taçları, led perde ve saçak led, çeşitli yazılar ve logolar (Örneğin: Akyurt Belediyesi, Bayramınız Kutlu Olsun, Ramazan Sokağı  gibi yazılar), ay yıldız ve kavşak ışık süslemesiyle  süslenmesidir. İsteğe göre istenilen bölgelere direk motifi ve cadde taçları, led perde yapılabilmektedir. Çeşitli cadde taçları ve direk motifleri, led perde ve saçak led ışıklar bulunmaktadır. Bilge Design cadde taçları ve direk motifleri üretimi montaj ve uygulaması, led perde ve saçak led montaj ve uygulaması yapmaktadır. İsteğe göre ve konsepte göre çeşitli renk ve model seçenekleri bulunmaktadır. Genelde sık kullanılan renkler gün ışığı ve beyazdır. Bunların dışında kırmızı, mavi ve nadiren kullanılan mor, pembe, sarı, turuncu, yeşil renklerde dekoratif led ışıklar bulunabilmektedir. Bir motif'te iki renkte kullanılabilmektedir. Kavşak ışık süslemelerinde isteğe göre kırmızı beyaz ledler kullanılarak imal edilen Ay Yıldızda eklenebilmektedir. 

Desenlere yuvarlak şekiller, yıldız şekilleri, çiçek şekilleri ve farklı farklı motifler uygulanamabilmektedir. İsteğe göre farklı tasarımlarda konseptler ve dekorlar bulunmaktadır. Ramazan tasarımı, yılbaşı tasarımı, sevgililer günü gibi. Yine isteğe göre led ışıklarla süslenmiş belediyenin logosu ve adı yazılabilmektedir. Eklenti olarak resmi ve dini bayram günleri gibi günlerde ışıklı kutlama mesajı ve ışıklı Türk Bayrağı, Ay Yıldız veya özel bir yazı eklenebilmektedir. Örneğin "Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun", "Ramazan Sokağı" gibi. Işıklı kar tanesi, kayan yıldız, kalp, top, kurdela, yıldız, kelebek, avize, at, çan, nota, şemşiye, çilek, çiçek gibi motifler eklenebilmektedir.

Dekoratif direk motifleri ile ilgili daha detaylı bilgi için görsellerimizi görmek için aşağıdaki llinkteki sayfayı ziyaret edebilir, görselleri inceleyebilirsiniz. 

https://www.bilgedesign.com/hizmet/direk-led-isik-susleme/15


Yorumlar:

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyiDoğrulama kodunu giriniz:
Doğrulama Kodu
Etiketler: