Düğün Işıklandırma Led Süsleme Sistemleri Bilge Design

25-06-2020 12:15    1120

Düğün ışıklandırma
Düğün ışıklandırma düğün mekanının ışığının yetersiz kaldığı durumlarda aydınlatmanın sağlanması ve görsel olarak güzel görünümlü bir düğün yapmak için kullanılan bazı organizasyon ürünlerinin ışıklı ürünler ile süslenmesidir. Led süsleme sistemleri ile kendini göstermiş olan Bilge Design'ın ürünlerini inceleyebilirsiniz.
Düğün Işıkları
Düğün ışıkları ampul ve ledler ile ortama güzel bir görünüm sağlamak ve/veya ortamı aydınlatmak için amacıyla kullanılan ürünlerdir. Firmamız düğün mekanları, balo davet salonları ve kır düğünü, havuzbaşı düğün, düğün salonu gibi açık veya kaplı alanlarda ışıklandırmalar yapmaktadır. Süslemede kaliteli led perde, düğün aydınlatma lambaları, led süsleme çeşitleri kullanılmaktadır. 
Düğün Aydınlatma Sistemleri
Düğün aydınlatma sistemleri ürün gamımızda sıralı ampul, akülü led ürünleri ve pilli led ürünleri bulunmaktadır. Firmamız Türkiye'de ve dünyada bir çok fuara katılarak ve/veya ziyaret ederek satışını ve kiralamasını yapmakta olduğu tüm ürünlerini tanıtmıştır. 
Düğün Led Süsleme
Düğünlerde genelde ışık süslemesi istenilen ürünler şunlardır. Gelin yolu süslemesi, masa üstü çiçeklerin süslenmesi, tag süslemesi, gazebo süslemesi, nikah masası arkaplanı, şeker köşesi süslemesi, açık mekan düğünlerde ağaç ve aydınlatma direklerinin süslenmesi, ışıklı gelin damat isimleri veya baş harfleri. merdiven trabzan süsleme, Mekan girişinin süslenmesi. Gerek iç piyasaya gerek dış piyasaya ürünlerin satışını ve uygulamasını yapılmaya devam etmekteyiz. Bir çok firma ziyareti yaparak ürünlerinin tanıtımlarını gerçekleştiriyoruz. Düğün ışıklandırma sistemleri modelleri ile beğeni kazanıyor, düğün aydınlatma konusunda yılların verdiği tecrübe ile çalışmalarımıza hız katıyoruz. 
Kiralık Düğün Işıkları
Türkiye'nin her yerine ışıklandırma sistemleri ürünlerinin kiralamasını yapılmaktadır. 

Firmamızdan örnek uygulama görsellerini görmek, düğün ışıklandırma sayfamızı ziyaret etmek için aşağıdaki linkteki sayfamızı inceleyebilirsiniz. Sayfa haricindeki görseller için bizimle telefon yada mail aracığıyla irtibata geçebilirsiniz.
Düğün Işıklandırma Sayfası Linki : https://www.bilgedesign.com/hizmet/dugun-isiklandirma/24


Yorumlar:

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyiDoğrulama kodunu giriniz:
Doğrulama Kodu
Etiketler: