Erzin Belediyesi Ramazan'da Caddeleri Işıl Işıl Oldu.

27-04-2021 17:12    321

Erzin Belediyesi Ramazan'da caddelerini led ışıklı direk motifleri ile ışıl ışıl bir görünüme kavuştu. Ramazan ayında bulunduğumuz bu günlerde, Ramazan Bayramına günler kala Hatay'ın ilçesi Erzin'de caddeler şık dekoratif led ışıklı direk motifleri ile süslendi. Tek bir led motif değil bir kaç farklı yıldızlı ve çiçek motifi caddelerinde görebildiğimiz Erzin Ramazan'da ve bayram öncesinde caddeleri süslenmiş oldu. 

Etrafında beğeni toplayan cadde dekoratif ışıkları ilçeye ayrı bir ahenk kattı. Hatay'ın güzel ilçesi Erzin, konusunda tecrübeli Bilge Design Aydınlatma'nın uzman ekibiyle gerçekleştirdiği cadde dekoratif ışık süslemesi direk motileri ile bu sene ziyaretçilerini daha şık bir şekilde karşılayacak.

Bilge Design Aydınlatma'nın hızlı bir şekilde gerçekleştirdiği cadde sokak dekorati aydınlatma projesiyle Erzin dahada güzelleşiyor. Birbirine uyumlu farklı led ışık renkleriyle süslenmiş motifler havaların kararmasıyla birlikte kendini sergilemeye başladı. Beyaz ve gün ışığı renklerin kullanıldığı motifler şık bir görünüm oluşturdu.


Yorumlar:

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyiDoğrulama kodunu giriniz:
Doğrulama Kodu
Etiketler: