Hilton Otel Yılbaşı Süsleme

05-12-2019 14:34    597

Otel Işıklandırma

Bilge Dizayn olarak Yılbaşı hazırlıklarına devam ederken bu kez adresimiz Hilton Otel hizmetimiz otel yılbaşı süsleme oldu. Otelin çevresinde oluşturduğumuz Yılbaşı dekorumuzla karşınızdayız. Otel çevresini düzenlerken genel bir Yılbaşı otel süsleme teması yaratmayı hedefledik. Ağaç gövdelerini gün ışığı İp ledlerle Işıklandırmaya başladık. Ağaçların aralarına ise oluşturduğumuz gün ışığı renginde ki eklemeli ip ledler ile piramit ışıklı Yılbaşı ağaçlarımızı oluşturduk.

Piramit ışıklı Yılbaşı ağaçlarımızın tepesine ise Led ışıklı Yıldız ekleyerek Yılbaşını temsil eden bir ağaç oluşturduk. Işıklandırdığımız ağaçların sağ tarafında ki yolu ise Led ışıklı Giriş taglarımızla daha şık bir hale getirdik. Otelin giriş bölümünde ise daha geniş bir çalışma yaptık. İp eklemeli ledlerle oluşturduğumuz zemin dekoru toplarımız, Led ışıklarla ve garland ile oluşturduğumuz farklı bir piramit ışığımız ve Yılbaşının temsili simgelerinden biri olan Yılbaşı kızağı ve Yılbaşı geyiklerimizi yerleştirdik. Son olarak ise Hilton otelinin girişini  beyaz saçak ışıklarla donatarak Yılbaşının heyecanını, çoşkusunu şık bir tablo ile sizlerin beğenisine sunmayı hedefledik.

Yılbaşına sayılı günler varken otel yılbaşı süslemelerine hız kazandıran firmamız yılbaşı ile ilgili hazırlıklarını sürdürmeye devam eden otellere süsleme hizmeti vermeye devam ediyor.


Yorumlar:

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyiDoğrulama kodunu giriniz:
Doğrulama Kodu
Etiketler: