Sakarya Kocaali Belediyesi Işıklı Palmiye Direk Motifi

26-07-2021 10:47    435

Karadeniz Bölgesi'nin Sahil tarafında bulunan, Sakarya'nın ilçelerinden biri olan, Kocaali ilçesi caddeleri palmiye direk motifleri ile ışıl ışıl oldu. Sakarya'nın kuzeyinde yer alan Kocaali yapılan ışıklı palmiye direk motifleri ile ışıl ışıl bir görünüme kavuştu. 40.000'e ulaşan nufusuyla Kocaali'de tamemen yeşil led ışıklar ile süslenen palmiye direk motifleri sıra sıra dekoratif boyutlarıyla nizami bir görüntü oluşturdu.

Caddelerde kullanılan bu dekoratif ışık süslemesi ile Bilge Design referanslarına bir yenisini daha ekleyerek referanslarını dahada zenginleştirdi. Uzun yıllar süren tecrübesi birikimiyle ve konusunda uzman personeliyle süslemelerini yapmaya devam ediyor. Yaz, Kış, İlkbanahar ve Sonbahar dahil hemen hemen yılın her ayında yapılabilen cadde direk ışık süslemeleriyle referanslar her geçen gün çoğalıyor. Tüm Belediye Referanslarını görmek için aşağıdaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

https://www.bilgedesign.com/referans/belediyeler

Daha önceleleri ışıklı palmiye ağacı süslemeleri ve palmiye ağacı ışıklandırma yapan Bilge Design Kocaalide bu seferde ışıklı palmiye direk motifi yaptı. Çevre işyerlerinin, halkın ve turistlerin beğenisini toplayabilecek Kocaali belediyesi, ışıklı palmiye direk motifleri uygulamasını Bilge Design ile gerçekleştirdi.

Bilge Design ışıklı palmiye direk motifleri haricinde daha farklı desenlerde, şekillerde ve renklerde direk motifleride üretebiliyor. Direk motifleri dışında, cadde tacları, kavşak süslemeleri, park bahçe ve belediye binası gibi yerlerinde ışık süslemelerini yapıyor. Cadde süslemelerinde ayrıca saçak led ve led perdelerde kullanılabiliyor. Renk seçeneklerinde beyaz, gün ışığı, mavi, kırmızı, mor, turuncu sarı, yeşil, pembe gibi renklerde bulunabilmekte. İstenilen boyuta göre tasarımlar imal ettirmek istiyorsanız Bilge Design ikibi ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz. İrtibat Bilgilerimize aşağıdaki sayfamızdan ulaşabilirsinisiniz.

https://www.bilgedesign.com/iletisim.php

Yaz aylarının en sıcak günlerini yaşadğımız bu günlerde akşamları havaların bi nebze serinlemesiyle  hava karardıktan sonra dışarı çıkanlar, yeşil led ışıklı palmiye direk motifleri ile karşılaşacak. İlçe direk motiflerinin arasında yeşil ağaçlar ile  palmiye direk motifleri birbirini tamamlayarak şık bir görünüm oluşturdu. 


Yorumlar:

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyiDoğrulama kodunu giriniz:
Doğrulama Kodu
Etiketler: