Sapanca Direk Motifleri Cadde Işık Süslemesi

26-05-2021 18:07    464

Yazın yaklaşmasıyla beraber Sapanca'da direk motifleri ve dekoratif cadde ışık süslemesine hız verildi ve proje gerçekleştirildi. Çoğunlukla yılbaşı ve özel günlerde yapılan cadde ışık süslemeleri bu kez baharın habercisi olarak kuş cıvıltıları ile beraber geldi. Sapanca'da bazı caddelerde led ışıklı direk motifleriyle karşılaşabilirsiniz. Cadde gün ışığı ve mavi led ışıklı lale figürü ile donatıldı. Cadde led ışıklı direk motileri ile kendini gösterdi. Diğer renk seçenekleride olan led ışıkların Sapanca'da gün ışığı ve mavi led ışıklar kullanılarak Ramazan Bayramından önce şık bir şekilde gerçekleştirildi. Çevre halkı ve ziyaretçilerine şık bir görünüm sunan Sapanca ilkbaharda işıl ışıl oldu. Havaların karamasıyla birlikte direk motifleri kendini gösterdi. Işıklı direk motifleri ilçeye ayrı bir ahenk kattı. Cadde direklerine takılan direk motifleriyle ilçe cıvıl cıvıl oldu.

Caddedenin kaldırımında yürürken kafanızı gökyüzüne kaldırdığınızda ışıl ışıl led ışıklı direk motiflerini görebilir, cep telefonunuzla fotoğraflayarak anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Cadde ışık süsleme denilince ilk akla gelen cadde direk motifleri ve led cadde taglarından Sapanca'ya direk motifi yapıldı. Gün ışığı ve mavi renk led ışıklar ile süslenmiş Sapanca caddeleri dekoritif bir görünüme kavuştu. Bundan önceki yıllardada birçok yerde gördüğümüz cadde ışık süslemeleri bu kez sapanca'da görmekteyiz. Bilge Design, Sapanca Belediyesi ışık süslemesini şık bir şekilde gerçekleştirdi. Sapanca çevre halkı ve ziyaretçileri şık bir görünüm ile karşılaştı. Sıra sıra yerleştirilen lale figürlü direk motifleri birbirini tamamladı. Işık Süsleme direk motif dekoru hızlı bir şekilde gerçekleştirildi. İlçede bulunanlar ve ziyaretçiler ışıl ışıl bir ortamla karşılaşacak.

İlkbahar'ın son aylarında yaza girerken belediyeler caddelerini led ışıklı direk motifleriyle süslüyor. Cadde süslemeleri ile ilgili sayılı firmalar arasında bulunan Bilge Design cadde sokakları, belediye binalarını, park ve bahçe gibi alanları süslüyor.
 
Bilge Design bu kez Sapanca'da yaptığı projede direk motifleri ile caddeyi ışıl ışıl yaptı. Gün ışığı ve mavi led ışıkların kullanıldığı lale figürlü projede direkler sıra sıra led ışıklarla süslendi. Dış mekanda cadde süslemesinde kullanılan özel led ışıklar kullanıldı. Lale figürü ile şık bir görünüm elde edildi. Bilge Design bunların haricinde led ışıklı cadde tagları, daha farklı direk motifleri ve direk figürleri üretebiliyor. Caddeler haricinde meydan, park, bahçe ışık süslemeleride yapıyor. Büyük yalbaşı ağaçları veya mevcut ağaçların ışık süslemelerini yapıyor. Ayrıca şehir ilçe girişlerine led ışıklı hoşgelidiniz yazısı (Örneğin: Sapanca'ya Hoşgeldiniz. gibi) üretebiliyor. Değişik renk ve figürlerde üretim yapabiliyor. Led ışıklı taglar, led ışıklı büyük hediye kutusu, ışıklı  geyik, Ay Yıldızlı Bayrak, led ışıklı belediye ismi yazısı, kavşak ışıklandırma, zemin dekorları gibi ürünlerin satış, üretim ve ugulamasını yapıyor. 

Bilge Design Maramara Bölgesi'ne bağlı Sakarya ilinde bulunan Sapanca Belediyesi cadde sokak led ışıklı direk motifi süslemesi kurulumunun ardından cadde dİrek motifleri, ışık süslemesi ve cadde tagı gibi ürün, bilgi, montaj ve kurulumla ilgili çalışmalarına devam ediyor. Cadde sokak led ışıklı direk motileriyle ilgili Bilge Design ile irtibata geçebilirsiniz. Projenin uygulanacağı caddeye, yerine va uygulama zamanına göre değişik direk motifleri, özel üretim direk figürleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Kendi üretimimiz olan direk motiflerine istediğiniz bir desen veya figürle yapılabilirliliği hakkında bize danışabilirsiniz. Direk figürleri boyut olarak çeşitli ölçülerde olabilmektedir. Led Işıklar ile süsleme cadde, sokak, park, bahçe, belediye binası, köprü gibi alanlara yılbaşı, ramazan, resmi gün ve bayram gibi zamanlarda daha çok yapılabilmekte fakat bunların harici zamanlarda da yapılabilmektedir.


Yorumlar:

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyiDoğrulama kodunu giriniz:
Doğrulama Kodu
Etiketler: