Sevgililer Günü Süslemeleri, Vitrin Süslemeleri

03-02-2021 13:56    731

Sevgililer günü yaklaşmasıyla beraber, sevgiler günü süslemeleri satış, montaj ve uygulama işlerine hız verdik. Sevgililer günü süslemeleri ile müşterilerine / ziyaretçilerine dekoratif şık bir görünüm hazırlamak isteyen mekanlara sevgililer günü süsleme hizmeti veriyoruz. Firmamız sayısız referansı ile bu senede sevgililer gününde standart süslemelerin yanında isteğe göre özel tarasımlarlada hizmet vermeye devam ediyor. Sevgililer günü yaklaşırken dekoratif süslemeler mekanlarda ziyaretçilere görsel bir mutluluk verecek. Sevgiller gününde süslemek istediğiniz alan ile ilgili bize danışabilirsiniz. Süslemek istediğiniz alan ile ilgili neler yapılabiliriz bilgi alabilirsiniz.

Sevgililer Gününde Neler Yapıyoruz?

Sevgiler günü süslemeleri denince akla gelen süslemeler, kalp süslemeleri, oklu yaylı kalp figürleri, led ışıklı kalpler, giriş tagları, led ışıklı kalpli ayıcık figürü, led ışıklı kalpli fotoğraf çekilme alanı, Kırmızı led ışıklı kalp fotoğraf çekilme alanı, kalp şeklinde giriş tagı, yüzük şeklinde giriş tagı, vitrin kalp dekorları, kırmızı led ışıklı kalp, beyaz led ışıklı kalplerdir. Bunun gibi boyut boyut ve renk renk bir çok süsleme seçeneği bulunmaktadır. Kırmızı led ışıklı kalp fotoğraf çekilme alanında kırmızı led ışıkların arasına beyaz flaş led ışıklarda serpiştirilerek ayrı bir dekor oluşturulabilmektedir. Sevgililer günü süslemelerinde sevgililer gününe özel ürünlerin haricinde diğer yerlerinde (Ağaç, iç ışık dekoru, dış ışık dekor gibi) led ışık süslemeleri yapılabilmektedir. 

Sevgiller Günü Süslemelerini Hangi Yerlere Yapıyoruz?

Sevgililer günü dekorasyonu cadde ve sokaklara, alış veriş merkezleri, oteller, restoran, cafe, mağaza, dükkan, vitrin gibi bir çok alana yapılabilmektedir. Sevgililer günü süsleri, cadde ve sokaklarda led ışıklı tac olarak veya led ışıklı direk motifi olarak karşımıza çıkabilmektedir. 

Alışveriş Merkezi Sevgililer Günü Süslemeleri

Alışveriş merkezlerinde avm girişinde giriş tagı, iç kısımda fotoğraf çekilme alanı, tavan sarkıtları, yer zemin dekorlar ve led ışıklı dekoratif love yazısı, bahçe görünümlü dekoratif kalpler, genel avm sevgililer günü süsleme dekorları, Kırmızı güllerden oluşan kalp zemin dekoru olarak görmekteyiz.

Belediye Sevgililer Günü Süslemeleri

Bundan önceki yıllarda bir çok belediyeye sevgililer günü süslemeleri gerçekleştirdik. Cadde ve sokak, meydan ve park gibi alanlara sevgililer günü süslemeleri yapabilmekteyiz . Cadde ve sokaklar kırmızı kalp'li taglar ve direk motifleri ile donatılıyor. Direk motiflerine yanında boyut boyut, adet adet kalpler kendini gösteriyor. Kırmızı, beyaz ve mor renk süsleme seçenekleri yanında diğer renklerdede süslemeler yapıyoruz.