Siirt Kurtalan Belediyesi Direk ve Kavşak Led Süslemeleri

14-07-2021 10:42    617

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'sinin Dicle bölümünde yer alan Siirt iline bağlı Kurtalan'ın Kurban Bayramı yaklaşmasıyla beraber caddeleri dekoratif aydınlatma yapılarak ışıl ışıl oldu. Işıklı Direk motifleri ve kavşak ışık süslemesi ile Kurban Bayramı'na sayılı günler kala dekortif ışıklandırma ışık süslemeleri şık bir şekilde tamamlandı. 

Çevre halkı ve ziyaretçilerine şık bir görünüm sunan Kurtalan Cadde ve kavşak dekortif led aydınlatma süsmeleri ışıl ışıl oldu. Işıklı direk motifleri sıra sıra çok şık bir görünüm oluştu. Havaların geç karardığı bu günlerde, havaların kararmasıyla birlikte direk motifleri ve dekoratif led ışıklandırma kavşak ışık süslemesi kendini göstererek birbirlerini tamamladı. Hızlı bir şekilde gerçekleştirilen ışık Süslemeleri caddenin görünümüne ayrı bir ahenk kattı.

Bilge Design montaj ve uygulama işlerine hız vererek Kurtalan Belediyesi cadde dekoratif led ışık süslemelerini tamamladı. Gün ışığı renk ledler ile direk motifleri caddenin görünümü değişti. Direk motiflerininde eklenmesi ile cadde kendini gösterdi. Ay Yıldızlı kavşak ışık süslemesiyle kavşak dekoratif bir görünüme kavuştu. 

Bundan önceki yıllarda bir çok belediyeye kurban bayramı yaklaşırken süslemeler gerçekleştiren Bilge Design cadde ve sokak, meydan ve park gibi alanlara ledli dekoratif aydınlatma süslemeleri yapabililiyor . Cadde ve sokaklar rengarenk taglar ve direk motifleri ile donatılıyor. Direk motiflerine yanında boyut boyut, adet adet ışık süslemeleri imal ediyor. Gün Işığı, Kırmızı, beyaz ve mor renk süsleme seçenekleri yanında diğer renklerdede süslemeler yapabiliyor. 


Yorumlar:

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyiDoğrulama kodunu giriniz:
Doğrulama Kodu
Etiketler: