Şile Caddeleri Motileri Işıkla Buluştu

07-05-2021 15:21    373

İstanbul'un güzide ilçelerinden Şile'nin caddeleri motifleri ışıkla buluştu. Şile Belediyesinin Bilge Design ile gerçekleştirdiği cadde dekoratif ışık süslemesi projesinde ürünler hazırlandı, daha sonra montaj ve uygulaması yapıldı. Bilge Design'ın üretimini, satışını ve montajını yaptığı mavi ve pembe renk led ışıklı cadde direk motifleri halk tarafından coşku ile karşılandı. Dekoratif ve renk uyumluluğu ile dikkat çeken led ışıklarla süslenen direk motifleri caddelerin havasını değiştirdi.

Yaptığımız  ışıklı  motifler  aslında  Şile'ye özgü geleneksel motiflerdir. Geleneksel motifleri ışıkla  buluşurduk ve ortaya görkemli bir  cadde ortaya çıktı. Sıra sıra direkleri motiflerle birlikte süsleyen led ışıklar ilçeye görsel bir zenginlik kattı. Çevre esnafında beğenisini toplayan dış mekan cadde dekoratif ışıklandırma ile şık bir görünüm elde edildi. 

Genelde Ramazan yılbaşı, bayramlar, resmi günler ve özel günlerde dekortif ışık süslemede kullanılan özel led ışıklar farklı zaman ve mekanlarda da kullanılabilmekteydi. Seçkin kaliteli led ışıklar bu sefer Şile'de caddeleri süsledi. Şile Belediyesi Ramazan Bayramı hazırlıklarını tamamladı. Caddelerin havasını  görsel  ışıklı  süslemeler ile Şile'ye  ait olan renk ve motifleri uygulayarak  farkli bir ambians  ortaya çıkardı. Kadir Gecesi ve Ramazan bayramı öncesinde Şile caddeleri ışıl ışıl oldu. Yaz'a sayılı günler kala Şile'de caddeler çok şık bir görünüme kavuştu.