Yeşil Çam Garland Yılbaşı Süsü

03-02-2021 10:16    266

Garland Nedir?
Garland kelime manası olarak çelenk anlamına gelmektedir.

Çam Garland
Çam Garland genellikle yılbaşı süsü olarak dekoratif amaçlı kullanılmaktadır. Bilge Design'ın satışını ve uygulamasını yaptığı garlandlar 240 dallı, 350 dallı, 2.70 metre uzunluğunda genişliği 25,30 cm aralığında değişmektedir.

Dış mekan ve iç mekanlarda, alışveriş merkezi, oteller, cafe restoranlar, mağaza süsleme, yılbaşı partileri ve ağaçlarında, kolon, kiriş, kemer, korkuluk, trabzanlarda, çardaklarda, kapı kenarlarında kullanmaktayız. Yılbaşı ruhunu yansıtan, ambiyans tamamlayıcı ürünler arasında öncelikli  garlandlar ile görsel olarak şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Uygulama yapmak istediğiniz alanın ölçüsüne göre istediğiniz adetlerde sipariş verebilirsiniz. Kullanacağınız alana uygun üzerlerine çeşitli renklerde ve çeşitli boyutlarda değişik yılbaşı süs topları, çeşitli renklerde led ışıklar ekleyebilirsiniz. Garlandlar bükülebilir yapısı sayesinde gerekli yerlerde çeşitli şekiller verebilirsiniz. Daha geniş bir görünüm elde etmek isterseniz yanyana çoğaltabilirsiniz. Yeteri kalınlıkta kırmızı kurdela ile süslemeyi dahada zenginleştirebilirsiniz.