Alışveriş Merkezi Süsleme

Alışveriş Merkezi Süsleme

Avm yeni yıl led ışık süsleme dekorları üretiminde her dönem ve her mevsimde farklı tasarım ve dekorlarla karşınıza çıkmaktayız. Her dönemde yeni, alışılagelmişin dışında kavramsal ve özgün tasarımlar ile çalışmalarımıza bir yenisini daha ekliyoruz. Görsellerde gördüğünüz fotoğrafların tamamı kendi projelerimizden oluşmaktadır. Avm sınırları içerisinde bulunan avm binası dış cephesi, ön, arka, yan cepheler, saçak bölgeleri, avm girişi, giriş yolları, dış ve iç duvarlar, maydanlar, koridorlar, kat araları, avm girişi, ağaçlara profesyonel led avm süsleme hizmeti veriyoruz.

Bilge Design olarak 15 yılı aşkın bir süredir avm ışık süsleme sektörüne yön vermekteyiz. Sadece avm yılbaşı dekor ürünleri üretmekte ve bu sektörde öncü firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Dünyanın bir çok ülkesinde, fuarlara katılıp kendi ürünlerimizi sergilerken bir yandan da yenilikçi firmalarla birlikte çalışarak global bir anlayışa sahip olmayı amaç ediniyoruz. Uzmanlık alanımızda avm ışıklı dekorlar ve led ışık avm süsleme dekorları bulunmaktadır.

Kimi zaman direkt olarak alışveriş merkezleri ile birlikte kimi zaman iş ortağı partnerlerimizle alışveriş merkezi süsleme dekorlarını, kimi zaman ise dekor ürünlerini üreterek yerinde montajını yapmaktayız. Ayrıca avm yılbaşı süsü ve yılbaşı ışıklarının toptan satışını yapmaktayız. Avm yılbaşı dekorlarını başta avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın 15 ülkesi ve yaklaşık 150 şehri için üretiyoruz. Aynı anda bir çok farklı sektörde, farklı şehirlerde ve farklı ülkelerde hissediliyoruz. Avm süsleme firmaları düşünüldüğünde tecrübe, kalitemiz ve yeni tasarımlarımız ile En ucuzu değil En kalitelisi diyerek  Bilge Design olarak sizlere hizmek etmeyi amaçlıyoruz. Bunların dışında Türkiye'nin hemen hemen her şehrinde mutlaka bir projemiz olmuştur ve her geçen zamanda yenilikçi, teknolojik ürünleri sizlere sunmak için sabırsızlanıyoruz. Hızlı ve tecrübeli ekibimizle avm yılbaşı ışıkları ve dekorlarını kısa zamanda tasarlayıp üretmekteyiz.

Avm Bahar Konsepti,

Baharın gelişi ile başlayan Bahar Konsepti hazırlıkları sonbahara kadar devam edebilir. İlkbahar kopsepti yaz konsepti ve son bahar konsepti olarak her dönemde farklı avm bahar dekoru ürünleri ile avm'lerde dönemsel hazırlıklar ve çalışmalar başlar. Dönemsel dekorlar avm'lerin havasını ve gelen müşterilerin etkilenmesini ve daha fazla vakit geçirmesini sağlar. Bahar geldiğinde avm'ler yapılan bahar dekorları ile erkenden bahar havasına bürünür ve ziyaretçilerine sıcak bir ortam sağlar. Bahar dekorlarında kullanılan ürünler genelde çiçekli, kuşlu, yeşil ağırlıklı ürünlerdir. Alışveriş merkezleri yaz dekoru çok kullanılmasada bazı avm'ler özellikle tercih etmektedirler. Müşterilerin beklentileri her zaman farklı olmaktadır. Bunun için dönemsel avm dekorları önem arz eder.

Ramazan Konsepti

Ramazan Ayı yaklaşırken öncesinde hazırlıklar tamamlanmalıdır. Avm içerisinde yapılması  düşünülen uygun tasarımlar ile avm ramazan dekor ürünleri sipariş edilmelidir. Ramazan  dekorları nezaman  kurulmalıdır? Ramazan dekorları 3 gün öncesinden kurulumu yapılarak tamamlanabilir ve ramazanın ilk gününe kadar  montaj edilebilir. Ramazanın ilk günü ışıklar açılır ve hoşgeldin ya şehri ramazan yazılı mahyalarımız ile ramazanı karşılarız. Avm'ye gelen ziyaretçiler ve müşteriler mübarek ramazan ayının huzurunu, çoşkusunu yaşar. Avm'de daha çok zaman geçirebilirler. Avm'lerde ramazan coşkusunu yaşamak için mutlaka ramazan temalı ürünler kullanıp, müşterilerin dikkatini çekmek gerekmektedir. Ramazanda avmlerde neler kullanılmalı, avm ramazan dekorları nasıl olmalı? Öncelikle uygun ramazan dekor örnekleri seçilmelidir. Avm ramazan yer dekoru, avm ramazan sarkıt dekoru, ışıklı mahya gibi bir çok çeşit ile avm ramazan temalı çalışmalar yapılabilir. Yapılan tasarım ve ürünleri uzun yıllarca kullanabilirsiniz. Ramazan dekor ürünlerini 15 yıldır üretmekteyiz ve portfoyümüzde bir çok avm'nin ramazan dekorları ürün çeşitleri bulunmaktadır. Bu konuda siz de gönül rahatlığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.