Bahar Dekorasyonu, Led Aydınlatması ve Işıklandırma

Bahar Dekorasyonu, Led Aydınlatması ve Işıklandırma

Kışın son günlerinden çıkarken, yeniden çiçeklerin açtığı, kuşların neşe ile cıvıl cıvıl sesleriyle öterek uçuştuğu, ağaç hışırtı sesleri ve güneşin içimizi ısıttığı ilkbahar müjdeleniyor. İlkbaharla birlikte tekrar içimiz neşeleniyor, peki ya neden çevremizi de neşelendirecek bir dekorasyonla süslemiyoruz? Bahar dekorasyonu ilkbaharda, yaza girerken ve yaz aylarının başlarında yapılabilir. Bu konuda Bilge Design olarak bütün enerjimizi birleştirdik ve mekanları, etrafı, etrafımızı baharın neşesi ile doldurmak için yoğun bir çalışma dönemine girdik. İlkbaharın müjdecilerinden olan çiçek süslemeri bahar dekorasyonları arasında ilk akla gelenlerdendir. Çiçek dekorasyonu etrafınıza neşe, hareket ve renkli bir görüntü katacaktır. Örneğin dekoratif bahar ağaçları, led ışıklı ağaçlar..İçimizin neşe dolacağı, ağaçların ve umutlarımızın yeniden filizleneceği bu sıcak günlerde siz de etrafınıza baharın çoşkusunu yaymak istiyorsanız Bilge Design olarak sizlerle çalışmaktan keyif duyacağız.

Bahar dekorasyonu, dönemsel olarak dekorasyonlar yapan Bilge Design Kış ve Yaz Dekoru yanı sıra bahar dekorasyonu da yapıyor. Bahar dekorasyonunda ağaç dalı, dekoratif süs çalışmaları, pelikan motifi, hindi motifi, tavan şemsiye süslemeleri, dekoratif kuş yuvaları, ağaç motifi, ledli ağaç figürü iç ve dış mekan bahar süsleme çalışmaları, iç mekan dekoratif bahar çiçekleri, dekortif kuşlar ve çiçekler, bahar ağacı dekoru, dekoratif kelebek süslemeleri, tag süslemeleri gibi süslemeler yapıyoruz. 

Dönemsel Dekorasyonlar

Başıca dönemsel dekorasyonları şu şekilde sayabiliriz; Bahar Dekorasyonu, Kış Dekorasyonu, Yaz Dekorasyonu, Yılbaşı Dekorasyonu, Sevgilileler Günü Dekorasyonu, Ramazan Dekorasyonu. Dönemsel dekorasyonlarda ışığıda ön plana çıkarıyoruz. Yaz, Kış derken bahar geldi çattı. Bahar dekorasyonuyla ilgili yukarıdaki resimlerimizi incelebilir ve fikirler edinebilirsiniz. 

Dönemsel dekorasyonlarla ilgili aşağıdaki sayfalarımızıda ziyaret edebilirsiniz. 

Yılbaşı Dekorasyonu
https://www.bilgedesign.com/hizmet/yilbasi-isik-susleme/21

Sevgililer Günü Dekorasyonu
https://www.bilgedesign.com/hizmet/sevgililer-gunu/17

Ramazan Dekorasyonu
https://www.bilgedesign.com/hizmet/ramazan-suslemeleri/18

Yönettiğiniz veya işlettiğiniz mekanın dikkat çekmek, ziyaretçiler tarafından beğenisini kazanmak, ışıl, ışıl şık bir görünüm kazandırmak amacıyla bizimle çalışabilirsiniz. Çeşitli dekoratif ışıklar ve dekorasyon objeleri ile size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. 

Bahar Dekorasyonu Nerelerde Yapılır?
Alışveriş merkezlerinde kullanılmak üzere kuşların, çiçeklerin bir arada olduğu muhteşem motifler hazırladık. İnsanlar sıcak havanın keyfine varmak için dışarı çıktıklarında baharın keyfini alvışveriş merkezlerinde de yaşamalarını amaçlıyorsanız hemen çalışmalarımıza göz atabilirsiniz. Kafeler, restoranlar için de bir çok iç ve dış mekan bahar dekorasyonları ve motifleri hazırladık. Bilge Design olarak biz, havaalanlarının, belediyelerin, cadde ve sokakların, stadyumların, alışveriş merkezlerinin, firmaların, organizasyon ve düğün mekanlarının, işletmenlerin, sitelerin, villa ve köşklerin dönemsel olarak led dekorasyonunlarını gerçekleştiriyoruz.