Belediye Işık Süsleme

Belediye Işık Süsleme

Belediye sınırları içerisinde bulunan cadde, sokak, kavşak ve mekanlara ve belediye binasına profesyonel ışık süsleme hizmeti vermekteyiz. Sayısız referansımız ile sizede hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Belediyelerde ışık süsleme ile ilgili neler yapabiliriz? Aşağıdaki yazımızda okuyabilirsiniz.
 

Belediye Cadde Sokak Işık Süsleme
Halkın daha çok ziyaret ettiği cadde ve sokaklar genellikle beyaz veya gün ışığı renklerde çeşitli şekillerde düz oval, alt kısmı oval, yıldızlı ışıklı tag ile ramazan, milli bayram, festival ve yılbaşı günlerinde süsleme ve üzerine belediyenin ismi yazılabilmektedir. Direkler, Aydınlatma direkleri, çeşitli renklerde ve şekillerde ışıklı direk motifi ile süslenmektedir. Bunlara ilave led perde ile dikey veya yatay cadde üstü ışıklandırma, belediye ağaç ışıklandırma, ışıklı bayram tebrik yazısı, belediye logoları, led top ışık, led yıldız eklenebilmektedir. 
 

Belediye Kavşak Işık Süsleme
Kavşaklarda istenilen ebatta ışıklı havuz  ile görsel bir zenginlik oluşturmakta, etrafı bitki görünümlü ışıklar ile süslenmekte, havuzun üstüne istenirse ay yıldız konulabilmekte ve ayrıca çevresi ışıklı çit ile dönülebilmektedir.
Belediye Park Bahçe, Sosyal Tesis, Mekan, Peyzaj  Işık Süsleme
Park, bahçe, sosyal tesis dış cephe, peyjaz süsleme olan bazı bölgelere ve mekanlara yıldızlı tag, bina led aydınlatma, led boyama, led perde, saçak ışık, hortum led, ışıklı bayrak, ışıklı ağaç gibi ürünler ile makanların görünümü güzelleştirmekte ayrıca belediyenin ismi ve logosunu ışıklı süsleme ile istenilen mekana yerleştirerek apayrı güzel bir görünüm elde etmekteyiz. Mevcut ağaçları ışıklandırarak buraları görenlerin görsel bir mutluluk yaşamasını sağlamaya çalışmaktayız. İstenirse belediyeye özel figür tasarımı yapabilmekte veya hazır bulunan figürlerden ekleyebilmekteyiz. Motifsel veya bazı bitki veya meyve görünümü elde edebilmekteyiz.
 

Belediye Binası Işık Süsleme
Belediye binasına yine led ışıklar ile süsleme, Türk Bayrağı ve Atatürk ışık süsleme, ışıklı Atatürk imzası, ışıklı bayram tebrik yazıları ile süslemekteyiz.
Belediye ışık süsleme ile ilgili görsellerimizi web sitemizde bulabilir ve inceleyebilirsiniz.
Müşterilerimizden olan belediyeler ile ilgili bazı referans görsellerimiz için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz. Zamanla referanslarımıza yeni belediyelerde eklenmekte olup, farklı sektörlerdeki referanslarımızıda ilgili sayfadaki linklerden inceleyebilirsiniz. 
https://www.bilgedesign.com/referans/belediyeler

Süslenecek yer ile ilgili çalışma
Süslenecek yerin mümkünse karanlık çökmeye başladığı bir akşam vaktinde fotoğrafını çekerek bize göndererek o yerle ilgili ön görsel çalışması yaparak tarafınıza ön görsel gönderebiliriz. Bunun için bizimle irtibata geçiniz.