Bina Dış Cephe Led Işıklandırma Işık Süslemesi ve Duvar Aydınlatma

Bina Dış Cephe Led Işıklandırma Işık Süslemesi ve Duvar Aydınlatma

Bina Aydınlatma

Bilge Design yılların verdiği tecrübe ile bina ışıklandırma hizmeti vermektedir. Bina aydınlatma ürünleri montaj, uygulama hizmeti yapmakta ve bayilerimize ürün tedariği sağlamaktayız. Bina aydınlatma ışık süslemelerimizi konusunda uzman tecrübeli personelimiz ile binalarınıza uygulamaktayız. Binalar, belediye binaları, camiler, konaklar, villalar, köşkler, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, apartman, tiyatro binası, cafe, restaurant, otellere ve mekanlara profesyonel ışık süsleme hizmeti vermekteyiz.

Standart bina aydınlatma ürünlerimiz ve uygulamalarımız haricinde isteğe özel ışıl ışıl ışık dekorasyonuda yapmaktayız. Standart ürünler haricinde kendi imalatımız olan ürünler ilede siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Ürün yelpazemizde bulunan ürünler ve yeni gelen ürünler ile bina aydınlatmanızı şık bir görünüme kavuşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak ister standart tasarımlar ister yılbaşına özel tasarımlar istersenizde sevgililer günü ramazan gibi zamanlara özel tasarımlar yapabilmekteyiz.

Bina Dış Aydınlatma

15 yılı aşkın tecrübemiz ile yurt içi ve yurtdışında sayısız uygulama gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bulunduğunuz bölgeye göre ürün renk seçenekleri boyut seçenekleri seçebilmektesiniz. Sektörel, yapısal refaranslarımızı sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Bina dış aydınlatmada akıllırda kalıcı ışık süsleme yapma arzusu içerisindeyiz. Bize telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Dünyanın birçok ülkesine satışını yaptığımız bina dış cephe aydınlatma ürünleri bulunmaktadır. Referanslarımız ile sizede hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Tüm Türkiye'ye ve dünyaya satışını ve uygulamasını yaparak hizmet alanımızı genişletme çabası içerisindeyiz. Binalarda led ışık süsleme ile ilgili neler yapılabilir? Yukarıdaki resimlerimizi inceleyip bir ön fikir edinebilirsiniz. Daha sonrasında dilerseniz bulunduğunuz yerin fotoğrafını bize ulaştırarak kullanılabilecek ürünler ile ilgili seçenek ve bilgi isteyebilirsiniz. Teklif isteyebilirsiniz. Teklifimizi size en kısa süre içerisinde ulaştıracağız. Geçtiğimiz süre zarfında bina ışıklandırma ürün satışını ve hizmetini bir çok yere gerçekleştirdik.  

Bina Led Aydınlama

Bina led aydınlatma ürünleri firmamızdan sipariş geçebilirsiniz. Firmamız ürün tedariğide yapmaktadır. Ürünleriniz kargo veya ambar ile size ulaştırmaktayız. Firmamız, led perde, saçak led, wallwasher, led boyama ve ışık süsleme ürünleri ile bina dış ve iç aydınlatma hizmeti vermektedir.

Bina aydınlatma ürünleri içerisinde, wallwasher duvar boyama, saçak led, led perde ip led ve çeşitli dekoratif bina ışık süsleme ürünleri ve bir çok ışık süsleme ürünü bulunmaktadır. Bina dış aydınlatma ürünlerimizi uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli ürünlerden seçiyoruz. Bina aydınlatma led süslemede kendi imalatımız olan motifler ve figürlerde kullanmaktayız. Biribirinden farklı renklerde, şık görünümlü, ölçü seçenekli ürünlerimizi firmamıza sorabilir ve ihtiyacınız olan ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz. İhtiyacınız olan ürün ödemelerinizi nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Bina dış cephesi wallwasher ile istenilen bazı renklerde yapılabilmektedir. Wallwasher kelime anlamı olarak duvar yıkayıcı olarak geçmekte olup ışıklı ürünler duvar boyama olarakta anılmaktadır. Akşam karanlığında kendi rengini duvara yansıtan bu ışık  sanki duvar boyanmış gibi gözükmekte ve şık bir görüntü oluşturmaktadır.

İnsanların daha çok ziyaret ettiği alışveriş merkezi gibi yerlerde genelde beyaz, gün ışığı renkler ağırlıkta kullanılmaktadır. Bina dış aydınlatma süsleme yapılırken kullanılan bir diğer led ürün ile binaya düz çizgiler halinde istenilen bazı renklerde çizgi şeklinde bina ışıklandırma yapılabilmektedir. İstenilen elimizde bulunan mevcut renkler dahilinde renk seçenekleriyle süslemeler yapılabilmektedir. 

Led perdeler yukarıdan aşağı sarkıtılmaktadır. Yükseklikleri 1 ile 9 metre arasında değişen sabit uzunlukta led perdeler istenilmesi durumunda daha uzun yükseklik ve genişlikte istenilen yerelere uygulayabilmekteyiz. Ürün inceleme, görseller ve satın alma için firmamıza gelerek veya telefondan bilgi alarak sipariş geçebilirsiniz. 

Saçak led ile bina çatı kısmının olduğu bölgeden led perdeden farklı olarak nizami uzunlukta değilde uzunlu kısaalı ledler sarkıtılmaktadır. Sanki buz saçağı görünümü verilmektedir. Yılbaşına bir kaç ay zaman kalmasıyla yılbaşı zamanlarında da tercih edilmektedir.

Led Perde ile Saçak Led arasındaki fark nedir?

Led Perde, her bir sarkıtın uzunluğu aynı boyda fakat saçak led sarkıtları farklı boylardadır.

Bina dışı aydınlatması için kullanılan bir diğer ürün ip led'dir. İp led ile kolon ışıklandırması dekoratif ürünler (ışıklı top, yıldız, garland, ışıklı kar tanesi, yılbaşı ağacı, bina çevresindeki ışık, motif uygulaması, kurdela, direkler gibi alanlar, figür uygulaması, geyik, kızak, merdiven, trabzan) ışıklandırılmaktadır. Bir çok renk seçeneği bulunmaktadır. Eklenebilir özelliğe sahip olan İp led ışıklarımız 10 metre uzunluğunda olup soketleri ile birbirine eklenebilmektedir. Modellerine göre 10 adet, 20 adet yanyana bağlanabilmektedir. Ne kadar yanyana bağlamak istiyorsanız firmamıza danışabilirsiniz.

Günümüzde bina aydınlatma eskiye oranla daha çok kullanılmaya başlanmıştır. Led ürünlerle yapılmış bina aydınlatması hava karardıktan sonra kendini sergilemektedir. Binanızın farkedilmesini ve ışıl ışıl görünmesini sağlamakta. Binalar ışık sayesinde kendini dahada hissettirmektedir. Modern bina ışklandırma modelleri ve dekoratif aydınlatma ürünleri satışı ve montajı yapmaktayız. 2021 yılına girerken binanızı en güzel şekilde süsleyelim. Bazı binalar ramazan, milli bayram, festival ve yılbaşı günlerine belirli bir zaman kala süslenebilmektedir.