Cadde Sokak Dekoru

Cadde Sokak Dekoru

Cadde Sokak Led Işık Dekorları

Üreticisi olduğumuz led ışıklı cadde motifleri Türkiye'nin dört bir yanında ve dünyanın yaklaşık 15 ülkesinde görülmekte ve şehirlere değer katmaktadır. Ürünlerimizi üretirken dikkat ettiğimiz en önemli nokta şehirlerin özgün motiflerini ve renklerini kullanarak, şehir ve bölge ile uyumlu olmasıdır. Arge, tasarım, üretim ve sonrasında yerinde uygulama ile başından sonuna kadar işin mutfağındayız. Bugüne kadar ürettiğimiz özgün tasarımlar, kalite ve güven ile müşterilerimizden her defasında olumlu dönüşler aldık. Bu da bizim bir sonraki yapacağımız proje için daima heyacan ve motivasyon kaynağı oldu. Yeni projelere hazırlanırken; genç, yenilikçi ve heyacan dolu kadromuzla işimize olan bağlılığımızla yeni ürünler ortaya çıkarmaya devam ediyoruz. Led ışık cadde sokak süsleri üretirken dikkat edilmesi gereken birçok konu ve detay vardır. Bu detay ve konuları sizlerle makalemin devamında paylaşacağım.

Bilge Design olarak ürettiğimiz cadde ve sokak için led ışıklı tag ve led ışıklı cadde süsleri en çok ürettiğimiz ürünler arasındadır. Bugüne kadar birçok il ve ilçe için üretip kurulumunu yaptık. Yıllar geçmesine rağmen ilk gün ki gibi parlak ve ilk gün ki gibi renklerini korumaktadır. Bunun için kullanılan ürün kalitesi çok önemlidir. Işıklı cadde motifi nerde kullanılır? Işıklı cadde süs figürleri şehirlerin prestijli cadde ve sokaklarını bir festival havasına sokmaktadır. İnsanların şehirlerin sevmesine ve bu alanlarda daha çok zaman geçirmelerini sağlar.          Cadde sokak ışıkları, birçok  farklı renkte ve çeşitli motifler ile birleşerek yeni ve farklı ürünler ortaya çıkmaktadır. Cadde ve sokakların bayram havasına dönüşmesini sağlamak, ışıl ışıl bir ortam yaratmak için mutlaka ışıklı cadde süs ürünleri kullanılmalıdır. Peki cadde sokak ve meydan ışıklandırma ne zaman yapılmalıdır? Cadde ışıklandırma her zaman yapılmalı mıdır? Cadde sokak led ışıklandırma yılın her günü kullanılabilir. Özellikle yılbaşında tercih edilen bu ürünler ülkemizde yılın her günü kullanılabilir. Yeni yıla ışıl ışıl bir ortamda girmek isteyen belediyeler, led ışıklı yılbaşı cadde süsleri yapmaktadırlar, yılbaşı meydan süsleme ve meydan ışıklandırmalarını yeni yıl gelmeden birkaç ay öncesinden planlamak gerekmektedir. Yeni üretimler, yeni ürünler, farklı yılbaşı cadde süsleri ve farklı yılbaşı cadde sokak ışıkları tercih edilmelidir. Her yıl farklı yılbaşı konsepti oluşturmak gerekmektedir. Ülkemizde özellikle ramazan bayramında, kurban bayramında ve milli bayramlarda alan ve caddeler süslenerek ışıl ışıl bir görünüm sağlar. Belediyelerimiz bu konuda hassas davranmaktadırlar. İnsanları bir arada tutmak, birlik ve beraberlik duygusunu bu manevi günlerde daha da pekiştirmek için özel günlerde cadde ve sokakların havasını led ışıklı cadde sokak ışıkları ile ortaya çıkarmaktadırlar ve insanların ilgisini çekmektedirler.

BAYRAMLARDA CADDE SOKAK IŞIKLANDIRMA

Bayramları daha coşkulu kutlamak için  şehrin en gözde caddeleri  ışıklandırılarak cadde ışıklandırmaları yapılır bayramlarda caddelere ışıklı kemerler ışıklı tag lar kurulur, bu ışıklı  tag figürleri bayramın anlamına ve önemine göre seçilir ve anlamına uygun yapılır örneğin ramazan bayramı caddelerde ki ışıklı süsler ramazana özgü ışıklı motif ve ramazan figürleri yapılmaktadır, cadde  sokak ve meydan süslemeleri belediyeler tarafından yapılmaktadır, bu bayram çok sakin geçecek , corona virüs den dolayı ramazan bayramını evlerde geçireceğiz, buruk bir bayram yaşayacağız, evlerde ve büyüklerimizi ziyaret etmeden  geçireceğiz.

Cadde Sokak Motiflerinde dikkat edilmesi gereken en önemli hususları sizlerle paylaşmak istiyorum. Öncelikle Bilge Design olarak bizi farklı kılan konuların en başında kalite ve devamlılık geliyor. Firmamız 2003'den bu yana sektörde üretim yapmaktadır. Her geçen gün cadde sokak ışıklandırması konusunda uzmanlaşmak ve yenilik katmak için ilk çalışma günümüzdeki heyacan ve aşk ile çalışmaktayız. Kullandığmız tüm süsleme ışıkları ''CE''  sertifikalı ve Avrupa standartlarında kaliteli ürünlerdir.Ürünlerimiz kar, güneş ve yağmura dayanıklı tüm hava şartlarında çalışabilir özelliktedir. Kablo kısımları kauçuk kabloludur. Yanmaz ve alev yürümez özelliktedir. Kablolar ''VDE'' sertifikalıdır. Cadde motiflerimiz ve ışıklı cadde figürü modelleri 360 derece ışık veren bir sistem ile donatılmaktadır. Ürünlerimiz ayrıca IP67 dış mekan cadde sokak dekoru ürünleridir. Bizi farklı kılan kısımda tam burdadır devamlılık ve kalite...