Işıklı Kalp Süsleme Kırmızı ve Tüm Renkler

Işıklı Kalp Süsleme Kırmızı ve Tüm Renkler

Kalp Süsleme Dekorları
Bilge Design, kalp süsleme ile mekanlarınızı görsel açıdan güzel bir görüntüye kavuşturur. Bu sayfamızdaki kalp resimlerini inceleyerek ön bilgi fikir edinebilirsiniz. Sevgililer gününde kalp şeklindeki ışıklı dekorlar ile şık bir görünüm oluşturulabilir. İnsanlar sık ziyaret ettiği iş mekanlarında müşterilere görsel bir şölen oluşturulabilir. Mekanınızı kalp süslemeleriyle süsleyerek şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Led ışıklı kalp süsleme dekorları ile mekanınızda hoş bir etki oluşturarak dekoratif yapısı ile mekanınızın dekorunu tamamlayabilirsiniz. 

Firmamız yurt genelinde ve yurt dışında bir çok dekoratif ışık süsleme dekoru yapmıştır. Özellikle alış veriş merkezlerinde, otellerde, restoranlarda, cafelerde ve mağazalarda kalp süslemeleri yapmaktayız. Alışveriş merkezlerinde sevgililer gününe yakın zaman kala sevgililer günü fotoğraf çekilme alanı, zemin dekorları, gerçekleştirdik. Sevgililer günü dekorlarını son ana bırakmamak ve gecikmemek için bir iki ay öncesinden planlamasını ve uygulamasını yapmaktayız. Standart alışagelmiş ışıklı kalp modelleri haricinde 40 cm, 60 cm ve 80 cm ve isteğe bağlı boyutlarda yeni model ürünlerde üretmekteyiz. Bunun haricinde isteğe bağlı olarak isenilen özel ürünlerde üretebilmekteyiz. Kalp içinde kalp, oklu kalp, içi ve çevresi farklı renklerde kalp, balon görünümlü ışıklı kalp ve çeşitli figürlerde dekoratif kalp üretmekteyiz. Yenilikçi yapımız ile her zaman yeni ürünler tasarlayabilmekteyiz. Ürünlerimizde alüminyum profiller ile karkası çıkartılıp, led ışıklar ve carpet ile süslemesi yapılabilmektedir. Bilge Design ailemiz her geçen gün büyüyerek size hizmet veremeye devam edeceğiz. Ürettiğimiz ürünler ile beğeni toplamak bizim için ayrı bir kazançtır.

Ürünlerimiz arasında isteğe bağlı olarak sadece iç mekanda, sadece dış mekanlarda ayrıca hem iç hemde dış mekanda kullanılabilen ürünler bulunmaktadır. Led ışıklı kırmızı kalp, gün ışığı kalp, beyaz kalp, gold kalp, gümüş kalp, mavi kalp, mor kalp, pembe kalp, sarı kalp, turuncu kalp, yeşil kalp renk seçenekleri bulunmaktadır. Değişik modellerde led ışıklı kalp ürün ve ışıksız ürün  renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün yelpazemizden bazılarını eklemeli led ışık bazılarınıda hortum led ışıkla ışıklandırmaktayız. Bazı ürünlerde hem eklemeli hemde hortum ışıklar kullanmaktayız. 

Led ışıklı kırmızı kalpler, diğer renklerde kalp dekorlarının farklı boyut seçenekleri bulunmaktadır. Led ışıklı kalpli giriş tagları ve kalp led ışıklı ayıcık dekorunun kırmızı, mavi, gold ve yeşil renk seçenekleri bulunmaktadır. Carpet Led ışıklı kalpler, eklemeli led ışıklı kalpler, hortum ışıklı kalp, ışıklı balon kalp dekoru, çeşitli sokak direği kalp motifleri ürünleri oluşturmaktadır. Kalp dekorlarında genellikle kırmızı renk kullanılmaktadır.  Boy seçeneklerinde küçük, orta ve büyük boy ürünler ve isteğe göre özel ölçü üretim seçenekler bulunmaktadır. 

Avmler, oteller, organizasyon alanları, açık ve kaplı mekanlar, sokak, cadde, park ve vitrinler kırmızı kalp, ışıklı kalp dekoralarının kullanımıyla ışıl ışıl bir görünüme kavuşuyor. Standart süslemelerin haricinde yenilikler yaparak led ışıklı kalp modelleri üretimi yapmaktayız. Sevgililer günü ışıklı kalpleri gibi led ışıklı kırmızı veya daha farklı renklerde dekoratif kalp resmi ürün seçeneklerimizi inceleyebilir, ihtiyacınıza yönelik dekoratif ürünler ile ilgili bizimle irtibata geçebirlisiniz. Bilge Design olarak biz sevgililer günü yaklaşmasıyla birlikte çok geç kalmadan kırmızı ışıklı kalp, dekoratif ürün satış veya uygulama montaj teklifi isteyebilir, istediğiniz adetlerde sipariş verebilirsiniz.