Kavşak Işıklandırma

Kavşak Işıklandırma

Kavşak Işıklandırma ve Kavşak Aydınlatma

Kavşak aydınlatma ve kavşak led ışıklandırma yılbaşı ışık süslemesi konusunda bir çok farklı modeller üretmekteyiz, ürettiğimiz ürünlerin dünyanın bir çok bölgesine satıyor ve uygulamasını yapıyoruz kavşak  led aydınlatma ürünlerinin kavşaklara ve refüjlere değer kattığı daha güzel bir görünüme kavuşturduğu kesindir,bulvar, kavşak refüj ve meydanlarda yapılacak ledli  dekoratif kavşak aydınlatma ürünleri sayesinde hem ışıl ışıl bir hale büründürür hemde kaza yapılma riskini azaltmaktadır,bu tür ürünlerde bir çok farklı şekillerde modellerimiz vardır,bunların dışında şehir ve bölgelere özel tasarımlar üretmekteyiz,kavşak ışıklandırma konusunda en çok tercdih edilen led ışıklı ay yıldız görseli öne çıkmaktadır, daha doğrusu led ışıklı ay yıldız aydınlatma yı tük ışıklı dekor ürünlerine adapte edebiliryoruz ve tercihen ay yıldız daha ön plana çıkıyor, bunların dısında yine ürettiğimiz kavşaklar için lek ışıklı dekorlar  kavşaklarda  led ışıklı  havuz görseli  oluşturmaktdır.ürettiğimiz ürünlerin ebatları ve renkleri değişmektedir  ışıklı dekor ürünlerimiz  standart renk ve modelde değilde gerekli olacak renk ve modelde üretmekteyiz, istenilen renk kombinasyonu ve istenilen noktadaki ölçüye uyarlanıp gerekli ölçüde imalatı yapılmaktdır, ürünlerimizin kullanım alanları,  ışıklı havuz dekoru,bulvar ışıklandırma,kavşak led dekor aydınlatma  refüj ışıklandırma, aydınlatma için kullanılmaktadır,ayrıca meydan ışık süslemesi ve meydan led aydınltama içinde kullanılmaktadır, meydanları  bir bayram havasına büründürmektedir.

KAVŞAK AYDINLATMA'DA  NELERE DİKKAT EDİLMELİ'DİR.

Kavşak aydınlatmada dikkat edilecek bir çok önemli ve dikkat edilmesi gerekn detaylar vardır, çünkü ürünler 220 V elektirk ile çalışmaktadırlar, inların rahatlıkla müdahe edebileği konumda yerde durmaktadırlar,  kavşak ışıklı dekorlarının elektrik çarpma teklikesi bulunmaktadır,ürünler mutlaka 36 v ile çalışan ışıklar yada 24 v  süs ışığı olmalıdır,ürünlerin uzun ömürlü olması için kauçuk kablolu  yanmaz cinsten olması gerekmektedir en az ıp 67 olmalıdr ve sadece etikete değil labaratuarlardan alınmış belegeride olmalıdr, bu sebeple kavşak ve refüjlerde yapılan ışıklı dekorların güvenliği tam sağlanmış olsun ve eletirik çarpma tehlikesi olmasın düşük voltajlı süsleme ışıkları mutlaka dış mekanda ıp 68 güç ünitesi ile beslenmelidir,  dekor ve kavşak süsleme  ışıklarının ne kadar  güç tükettiğini kullanılack ışık miktarı ile hesaplayıp güç miktarının üstünde bir  güc ünitesi kullanılmalıdır. bilge dizayn olarak kullandığımız  tüm dekor ürünlerinin CE EMC LVD belgesi bulunmaktdır, tüm ürünlerim uluslar arası yetkili kuruluşlardan alınmıştır,ürünlerimiz yerli üretimidir, kavşak ışık süsleme ürünlerinde bir başka önemli konu ise iskelet kısmıdır ışıklar yanmadığı zaman nasıl görünür diye çok sorular alıyoruz bunun için ışklı kavşak süsleme ürünlerinin islet yapısını alüminyumdan yapmaktayız anotlanmış alüminyum ile üretim krozyona karşıda korumuş olmaktayız, alüminyum yapmamızdaki özel sebeplerde birisi görünürlük, paslanma ve boyama problemi ve uzun ömürlülüktür.

 bu ışık

Led aydınlatma ürünleri birçok alanda kullanılabilir. Led aydınlatma bir çok çeşidi ile hayatımızın her noktasına kadar girmiş durumdadır. Led ışıklı terlikten led ışıklı kitap okuma lambasına kadar birçok alanda karşımıza çıkmaktadır. Bilge Design olarak led aydınlatmanın dış mekan ve dekoratif led ışıklandırma ürünlerini kullanarak bir takım üretim ve projeler yapmaktayız. Bilge Design olarak biz led aydınlatmanın hangi kısmındayız diye soracak olursanız tarihi bina aydınlatması, cami ışıklandırması, köprü ışıklandırma, dış cephe ışıklandırmasıbina yılbaşı ışıklandırması, tarihi konak led ışıklandırması ve buna benzer led aydınlatma çözümleri sunuyoruz. Tarihi yapıların aydınlatması detaylandırılarak teknik projelerle hazırlanmalıdır. Tarihi yapı ışıklandırmasında bina ışıklarının rengi ne olmalı derseniz, yapının rengine uygun ve genelde amber renginde yapılmalıdır. Bu ışıklar gecede ortaya çıkmaktadır. Son zamanlarda birçok camide ve tarihi yapıda duvar ışık boyama  gözümüze çarpmaktadır. Bina ışıklandırma binaların ve yapıların atmoferini değiştirmekte ve yapıyı çok daha şık bir hale çevirmektedir. Binalarda hareketli ışıklar, yürüyen led ışıklar, renk değiştiren led ışıklar, bina ışıklandırma ledleri...Bina ışıklandırma konusunda dikkat edilmesi gereken birçok husus vardır. Önem sırası ile sıralayacak olursak; kaliteli bina aydınlatma ürünü, doğru tasarım ve doğru proje, renk uyumu ve ahengi, doğru montaj doğru ekipmanların kullanılması önem arz etmektedir. Tarihi yapı ışıklandırma ürünleri yapının durumuna göre değişmektedir. Bunu mutlaka profosyonel bir mühendis veya tekniker belirlemelidir. Cami ışıklandırma, minare ışıklandırma ve aydınlatmasında, kilise ışıklandırma da genel olarak wallwasher ürünü kullanılmaktadır. Wallwasher ürünlerin lens açısı doğru seçilmelidir. Hem uzun açı hemde geniş açı led lensi kullanılmalıdır. Bu lenslerle istediğiniz mesafeyi tek noktadan ışıkla boyama yapmanız mümkündür. Binalarınız ve yapılarınıza değer katmak, geceleri ışıl ışıl olması sağlamak için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Profesyonel ekibimiz size hızlı ve doğru bilgiler ile kısa zamanda detaylı bilgiler sağlayacaktır.