Led Işık Süsleme

Led Işık Süsleme

Yılbaşı Led ışık süslemesi ve dekoratif led aydınlatma süslemeleri anlamında Bilge Design olarak yılların tecrübesi ve birikimi ile siz değerli iş ortaklarımıza ve müşterilerimize her yıl yeni, özgün, çağdaş, tasarım ve ürünler sunmaktayız. Standart ürünlerin ve tasarımların dışına çıkıp her yeni günde yeni fikirler ve yeni tasarımlar ile Bilge Design ailesini büyüterek ve yenileyerek sizlerle birlikte olmaya devam etmekteyiz. Önümüzdeki hedeflerimizi ve sektöre katacağımız led ışıklı yılbaşı dekor ürünlerini her gün yeni ürün tasarımı ve detaylarını sizlerle paylaşıyor olacağız. Led ışıklı yılbaşı süslemeleri konusunda 15 yıllık gecmişi olan ve Türkiye'de üretim yapmakta olan Bilge Design firması olarak gururla daha çok üretmek ve dünyanın bir çok şehir ve ülkesinde daha fazla yaşanmak ve hissedilmek için daha çok led ışıklı yılbaşı ışıklarını üretip sunmayı hedefliyoruz. Bilge Design olarak yılbaşı ürünleri toptan yılbaşı süsleri ve yılbaşı süsleri yapımı konusunda kaliteye önem veren, tek seferlik kullanılan değil yıllarca kullanılabilecek ürünleri üretmekteyiz. Yılbaşı süsleri ve bunların yanında yılbaşı led ışıkları  gibi bir çok farklı modeli tasarımları kendi fabrikamızda üretmekteyiz. Yılbaşı dekorasyonlarının birçok farklı, yeni, yaratıcı modelini firmamızda bulabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Yılbaşı ışıklandırması ve yılbaşı süslemesi denince akla gelen ilk firmalardan birisiyiz. Türkiye'nin birçok yerinde farklı yılbaşı tasarımları ve çalışmaları yapmış olmanın verdiği özgüvenle dünyaya açılmış durumdayız. Yeni yıl ışıklandırma ve dekorasyonlarını, yeni yıl süslemelerini Türkiye'nin hemen hemen her ilinde uygulaması ile birlikte yapmış bulunmaktayız.

Belediye Led Işık Süsleme

Örnek olarak bir kaç şehirden bahsetmek gerekirse İzmir'de led ışık süsleme konusunda İzmir belediyesi ışık süsleme ve yılbaşı süslemelerini gerçekleştirdik. Aynı şekilde Antalya yılbaşı ışıklandırma, Eskişehir yılbaşı süsleme ışıkları, Bursa'da yılbaşı ışıklandırma, yılbaşı süsleri, yeni yıl çalışmaları ve bir çok farklı süslemeler yaptık. Bu çalışmaların bazılarını referans listemizde görebilirsiniz. Antalya'da önemli noktalarda yılbaşı led ışıkları, yeni yıl dekarasyonları yaptık. Yılbaşı ışıkları toptan satışı, yılbaşı süsleri toptan satışı gibi bir çok ürün ve yılbaşı ışık süslemesi ürünlerini toptan satışını yapmaktayız. Yeni yıl süsleme ürünleri kendi markamızdır. 1.sınıf en üst kalitede ve 2 yıl garantili ürünlerdir. Yılbaşı ışıkları konusunda firmamızın geçmişi 20 yıla  kadar dayanmaktadır.

Avm Led Işık Süsleme

Türkiye genelinde bir çok avm ışık süsleme ve yılbaşı ışık süslemelerini gerçekleştirdik. İstanbul ve Ankara'da bir çok avmnin ışık süslemeleri gibi ankarada bir çok avmnin yılbaşı süslemelerini yapmış bulunmaktayız. Refarnaslarımızın bazılarını referanslarımız -> alışveriş merkezleri sayfamızda görebilirsiniz. Avm referansları için tıklayınız. https://www.bilgedesign.com/referans/alisveris-merkezleri

Yılbaşı ışık süslemeleri konusunda yaptığımız işlere şu şekilde örnekler verebiliriz : Villa ışık süslemeleri, yılbaşı otel süslemeleri, yılbaşı cadde süslemeleri, yılbaşı sokak süslemeleri, yılbaşı özel dekorasyonları, avm süslemeleri, belediye süslemeleri.Yılbaşı ışık süslemeleri dışında ise sevgililer günü süslemeleri, ramazan dekorları gibi bir çok alanda Bilge Design kalitesi ve güvencesi ile hizmet vermekteyiz.

Tekne Süsleme

Tekne ışık süsleme hizmetimizde led ürünler ile tekneniniz, yatınızı ışıl ışıl bir görünüme kavuşturuyoruz. Tekne süslemede kullanılan ürünler arasında isteğe göre led hortum, eklemeli ip led ve saçak ledler kullanmaktayız. Tene süslemeleri istenilen bir zamanda, bir organizasyonda veya yılbaşı ışık süsleme zamanında yapılabilmektedir.