Led Işık Gün Işığı, Beyaz, Kırmızı, Mavi, Mor, Sarı Neler Yapılır?

Led Işık Gün Işığı, Beyaz, Kırmızı, Mavi, Mor, Sarı Neler Yapılır?

Led Işık Nedir?

Led kelime olarak light emitting diode yani ışık yayan diyot manasına gelmektedir.

Led Işık Renkleri

Led ışık renellikle genellikle beyaz ve gün ışığı renkleri tercih edilmekte olup buna ilaveten kırmızı, mor, mavi ve sarı led ışık renkleride aranmakta ve tercih edilmektedir. Bunların dışığında renk seçenekleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Firmamız led ışık ithalat ve ihracatı yapmaktadır. Led ışıklarla projelere özel tasarım ürünlerin imalatı, satışı ve uygulamasınıda gerçekleştirmektedir. Led aydınlatma teknolojisi ürünlerinden eklemeli led ışık, saçak led ışık, led perde, eklemeli ip led ve meteor led ışık ürünleri satışını ve montajını yapıyoruz.

Led Işıkla Neler Yapılır?

Led ışıklar süslemenin yapılacağı, kullanılacağı alana göre modelleri ve tipleri değişmektedir. Dış mekan ağaç süslemesi için dış mekan kullanımına uygun eklemeli ip ledler kullanıyoruz. Beyaz led ışıkla ağaç süsleme, gün ışığı led ışıkla ağaç süsleme gibi istenilen renkler tercih edilebiliyor. Genellikle Yılbaşı zamanlarında ışık süslemesi yaptığımız ağaçları artık günümüzde yılbaşı haricindeki günlerdede süslüyoruz.

Belediyeler, park, bahçe, cadde ve sokaklar, cadde kenarları, alışveriş merkezleri, düğün davet ve organizasyon alanlarına profesyonel şekilde ışık süslemeleri yapıyoruz. Led ışıkla nasıl bir süsleme yaptırmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilir, Firmamızı ziyaret edebilir, Teklif ve ön görsel çalışması isteyebilirsiniz.