Led Işıklı Dekoratif Ağaç

Led Işıklı Dekoratif Ağaç

Led Işıklı Ağaç

Led ışık dekorları üretimi yapan firmamız, uzun yıllardır led ışıklı ağaç üretimide yapmaktadır. Her mevsim ve her dönemde Ağaç led ışıklandırması, kullanılan alan ve mekanlara farklı bir atmosfer oluşturmaktadır. Yapay ışıklı ağaçların karkası alüminyumdan oluşmaktadır. Ürünler modellerine göre iç mekanda ve dış mekanda  problemsiz kullanılmaktadır. Ağaçlar üzerinde kullanılan ışıklar yine modeline göre 24 volt ile çalışan ve kauçuk bazlı kaplama ile yapılmış ürünler kullanılabilmektedir. Kullanılan ürünler ağaç modeline göre değişiklik gösterebilmektedir. İsteğe göre her türlü hava şartlarında sorunsuz çalışabilen modeller üretilebilmekteyiz. Işıklı ağaçlar, farklı dekorlar ve tasarımlar karşınızı çıkabilmektedir. Çeşitli ağaç türlerinden yapılmaktadır. Işıklı çınar ağacı, ışıklı kiraz ağacı, ışıklı palmiye ağacı, ışıklı erik ağacı gibi birçok çeşitte ağaçlar üretmekteyiz. Her dönem alışagelmiş tasarımlar dışında yeni modellerde ekliyoruz. Ürünlerimiz yerli üretimdir ve tüm sertifikalarımız mevcuttur.

Müşteri isteklerine göre dekoratif ışıklı ağaçlar rüzgar ve fırtınaya karşı tam korumalı şekilde imal edilmektedir. Ürünlerimiz, elektrik çarpma tehlikesine karşı korunma adına düşük voltajlı süsleme ışıkları ile üretilmektedir. Led ışıklı ağaçlarda kullanılan ledler farklı modellerde olup yapılacak ağaç modeline göre değişmektedir. Farklı boyutlarda ve farklı renklerde yapılmakta ve ışık rengine göre boyanmaktadır. Işıklar ağaçlara nasıl monte edilir ve nasıl bir zemin gereklidir? Işıklı ağaçlar yapısı itibari ile geniş ve ağır taban kullanılarak üretilmektedir. Bu sebepten dolayı her türlü zeminde rahatlıkla kulllanılabilir ve zemine hiç bir şekilde zarar vermeden, delik açmadan montaj ve kurulum yapılabilmektedir. 

Led ışıklı ağaçlar nerede kullanılır? Led ışıklı ağaçlar yol kenarlarında, kent meydanlarında, şehir merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde, belediye önlerinde, otel bahçelerinde ve birçok alanda iç mekan veya dış mekan ürünü olarak tercih edilebilir. Kurulumu ise oldukça kolaydır. Led ışıklı ağaç nasıl taşınır? Dekoratif ışıklı ağaç parça parça üretilmektedir. Demonte bir şekilde nakliyesi yapılmakta ve kurulumu basit bir şekilde yapılmaktadır. Dekoratif ağaç yapımı firmamızın tecrübesi ile kaliteli ve sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Yaklaşık olarak 15 farklı ülkeye led ışıklı ağaç ve led ışıklı dekoratif ağaç ürünleri üretip göndermekteyiz. Sizlerinde talebi doğrultusunda dekoratif ağaç ve farklı ışıklı dekoratif yılbaşı ağacı gibi bir çok modelde ağaç üretebilmekteyiz. Detay ve farklı modeller için bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.