Led Işıklı Direk Motifi

Led Işıklı Direk Motifi

Led Işıklı Direk Motifi konusunda Bilge Design olarak yerli imalatçı belgemiz ile 2003 yılından bu yana sektörde imalat yapmaktayız. Yılların tecrübesi ile kaliteyi ve kullanılabilirliği en üst seviyeye çıkarmış durumdayız. Paslanma ve deforme sorunu önlemek adına ürünlerimizin metal aksamını anotlanmış alüminyum ile yapmaktayız. Kullandığımız leder özel olarak  Led Işıklı Direk Motifi için üretilmektedir.Güneşten, soğuktan, yağmur ve kardan etkilenmeyen her türlü hava şartlarına uygun olarak üretilmekte ve testleri yapılmaktadır.En çok önem verdiğimiz konu ürünlerimizin kaliteli ve uzun ömürlü olmasıdır.Kablo ve bağlantı aksamları kauçuk bazlı olup Ledli Direk Dekorlarının ömrü maximuma çıkarılmıştır.Dekoratif Işıklı Direk Motifi  Modelleri bir çok farklı modelden oluşmaktadır.Her bölgeye özgün renk ve model  sunmaktayız.Aynı ışıklı direk dekorlarını farklı yerlerde kullanmamaktayız.Her belediyeye  farklı ve özel tasarımlar sunmaktayız.Cadde direk motifleri, ışıklı olduğunda cadde ve sokakların aydınlanmasını sağlar ve prestij katar. 

Neden cadde direk süsleri yapılmalıyız? Bugüne kadar birçok il ve bir çok ülkede yaptığımız tasarım ve uygulamalarımız oldu. Ürünlerimiz kullanılan her bölgede halk tarafından beğeni toplamıştır. Dekoratif Led Işıklı Cadde Direk Motifleri denildiğinde; firmamızın Türkiye'nin her yerinde projesi ve referansı bulunmaktadır. 15 yıldır üreterek, hep daha iyisini ve hep daha kalitelisini yapmak için emek verdik. Karşımıza çıkan problemleri çözümleyerek sonuca ulaştık ve başardık.

Ekranda gördüğünüz led ışıklı cadde direk dekoratif aydınlatma figürleri dışında birçok model ve renklerde yüzlerde ışıklı direk motiflerimiz bulunmaktadır. Led ışıklı lale motifi, led ışıklı direk figürü, led ışıklı direk süsleri, led ışıklı ramazan motifi...Bizimle iletişim kurabilir, sizlere uygun olabilecek ışıklı direk süslerini birlikte şeçebilir ve karar verebiliriz. Bu konuda bizi aramaktan çekinmeyiniz.

Işıklı Cadde Direk Dekorları nasıl olmalı? Neye dikkat edilmeli? Kalitesi nasıl anlaşılır? Led ışıklarda kalite çok önemlidir. İlk bakışta ürünlerin kalitesini anlamak imkansızdır. Led ışıklı cadde süslerinde kullanılan ledlerin kalitesini zamanla kullanarak görebilirsiniz. Kalitesiz led ışıklı dekorlarda zamanla ışık kaybı olur ve ürünler kauçuk bazlı değilse güneşten ektilenir, renk değişimi olur ve kısa zamanda içinde su alabilir. Led bağlantı noktalarında kullanılan slikon ise kısa zamanda soğuk ve sıcaktan etkilenip arıza verir. Bunun için ışık direk motiflerinin bağlantıları epoksi kaplamalı olması gerekmektedir. Kullanılan ledlerin 360 derece her alandan aynı görünmesi gerekmektedir. Kullanılacak her ürüne ait sertifika ve test raporları belgeleri olması gerekmektedir. Çünkü piyasada bu ürünler günlük ve aylık kullanım için satılmaktadır ve satıcılar garantili olduğunu iddaa etmektedirler. Ne yazık ki büyük çoğunluğu kaliteliden oldukça uzak kalmakta. Bizi farklı kılan ise kalitemiz ve devamlılığımızdır.