Led Perde Işık Süsleme Modelleri İç ve Dış Mekan Ledli Dekorasyon Yapımı

Led Perde Işık Süsleme Modelleri İç ve Dış Mekan Ledli Dekorasyon Yapımı

Led Perde Işık

Led perde ışık seçenekleri ile ilgili nereye ne gibi süsleme yapmak istediğinizle ilgili bizde yardım alabilir. Temsili ön görsel çalışması isteyebilirsiniz. Belediyeler, alışveriş merkezleri ve firmalar, oteller, mağazalar, restoran ve cafeler bina, iç mekan ve çevre dekorasyonlarını sürdürmeye devam ediyor. Bilge Dizayn olarak led perde ışık süslemeleri konusunda süslemelerimizi uzun yıllardır tecrübemizle sürdürmekteyiz.

Led Perde Modelleri

Led perdeler kullanılan yere göre iç mekan ve dış mekan olarak farklı özellikte modelleri bulunmaktadır. Renk seçimine göre ise gün ışığı, beyaz, kırmızı ve renkli perde modelleri vardır. Bunlar içerisinde de flaşlı ve flaşsız modelleri vardır. Flaşlı yani ledlerin arasında yanıp sönen ledler vardır. Ebatlarına göre ise genişlikleri 1 ile 3 metre arasında değişmekte yükseklikleri ise 1 ile 9 metre arasında değişiklik göstermektedir. Eklenebilir olan modeller soketleri sayesinde yanyana eklenip uzatılabilir.

Standart led perde ürünleri yanında kendi imalatımız olan ürünleride kullanarak süslemek istediğiniz yeri ışıl ışıl bir görünüme kavuşturmaktayız. Ürün yelpazemizde bulunan led perdeler ve yeni eklenecek olan ürünler ile süslemelerimizi devam ettireceğiz. Ürünlerimizi seçerken kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünleri seçiyoruz.

Yurtiçinde ve yurtdışında birçok referansımız bulunmakta olup hizmetlerimiz içerisinde yılbaşı ışık süsleme, ramazan ayı süsleme, mekan süsleme, ağaç süsleme, belediye süsleme, cadde sokak süsleme, avm süsleme ve bahçe süsleme hizmetleri bulunmaktadır.

Led Dekorasyon

Led Perdelerde bulunan Ledlerin Sayıları

Kullanılan ürünlerde led sayısıda önemli bir durumdur. Led perdenin ebadına göre led sayısı değişiklik gösterebilmektedir. Bilge design ürünleri arasında tek bir perde üzerinde 1800 adet lede kadar olan ürün dahi bulunmaktadır. Örneğin 2X9 led perdede 1800 led bulunmaktadır. Daha küçük mesela 2X1 led perdede 200 led bulunmaktadır. Aynı ebatta fakat farklı led sayısında ürünlerde olabilmektedir. 2X3 750 ledli perde ve 2X3 925 ledli perde gibi ürünler bulunmaktadır. Düşündüğünüz led perde ile ilgili stok sorunuz.

Ledli Perdelerin Yükseklik Seçenekleri
Yükseklikleri renk seçeneklerine göre 1 metre ile 9 metre arasında değişmektedir. Özel Projeler için genişlik ve yükseklik seçeneklerini sorunuz.

Led Perde Genişlik Seçenekleri
Genişlikleri renk seçeneklerine göre 1 ile 4 metre arasında değişmektedir. İsteğe göre soket eklemeli proje led perde yapımı ile istenilen genişlikte eklemeli uygulama için bize danışınız. Ürünlerimiz ile ilgili teklif isteyebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Çakar Led Perde Işık Özelliği
Çakar led ışıklı perde ile ara ledlerden bir kaçı çakarak görsel bir zenginlik oluşturmaktadır. Sorunuz.

Led perde Şekil Seçeneği
Genel zamanlarda led perde özel projelerde sarkık şekilde kullanılmakta olup. Bu seçeneğin haricinde üçgen görünüm oluşturulabilmektedir. Ayrıca yılbaşlarında yıldız eklentisi eklenerek uygulanabilmektedir. Sorunuz.

Led Perde Eklenti
Mekanınızı birbirinden güzel led perde seçenekleri ile süslemek için bazı eklentiler kullanılmakta olup, özel projelerde led perde yıldız süs eklentisi yapılabilmektedir.

Bilge Design yüzlerce referansı arasında gerek yurt içi gerek yurt dışı cadde, sokak, alışveriş merkezleri, belediyeler, hava alanları ve firmalar bulunmaktadır. Türkiyenin başta İstanbul, Ankara, İzmir olmak bir çok ilinde referansımız bulunmmaktadır.

Bilge Design'ın bazı referanslarına aşağıdaki sayfadan ulaşabilirsiniz.

https://www.bilgedesign.com/referanslar