Led Perde Işık Süsleme Modelleri İç ve Dış Mekan Ledli Dekorasyon Yapımı

Led Perde Işık Süsleme Modelleri İç ve Dış Mekan Ledli Dekorasyon Yapımı

Led Perde

İç ve Dış Mekan Led süsleme için kullanılabilen led perde, çeşitli renklerde ledleri ve çeşitli sayıda ledleri bulunan 2 ile 4 metre genişlik seçeneği ve 1 ile 9 metre yükseklik seçeneği bulunan üründür. Bazı ürünlerde eklemeli özelliği ile istenilen boyuta genişletilebilen, yine bazı modelleride yanıp sönen ara ledleri bulunan adındanda anlaşılabileceği gibi perde şeklinde led sarkıtları bulunan üründür. 

Led Perde Işık

Led perde ışık seçenekleri ile ilgili nereye ne gibi süsleme yapmak istediğinizle ilgili bizde yardım alabilir. Temsili ön görsel çalışması isteyebilirsiniz. Belediyeler, alışveriş merkezleri ve firmalar, oteller, mağazalar, restoran ve cafeler bina, iç mekan ve çevre dekorasyonlarını sürdürmeye devam ediyor. Bilge Dizayn olarak led perde ışık süslemeleri konusunda süslemelerimizi uzun yıllardır tecrübemizle sürdürmekteyiz.

Led Perde süsleme

Bilge Design olarak 15 yılı aşkın tecrübe birikimizle dünyanın çeşitli ülkerlerine ve yurtiçine led süsleme, led perde süsleme süs ışıklarının ürünlerinin uygulama, satış, montajını yapmaktayız. Konusunda uzman personelimizle süslemelerimiz belediye, alışveriş merkezleri, hava alanları, plazalara, cafe restaurantlara, firmalara, organizasyon alanları ve mekanlara gerçekleştirmekteyiz.

Led Perde Modelleri

Led perdeler kullanılan yere göre iç mekan ve dış mekan olarak farklı özellikte modelleri bulunmaktadır. Renk seçimine göre ise gün ışığı, beyaz, kırmızı ve renkli perde modelleri vardır. Bunlar içerisinde de flaşlı ve flaşsız modelleri vardır. Flaşlı yani ledlerin arasında yanıp sönen ledler vardır. Ebatlarına göre ise genişlikleri 1 ile 3 metre arasında değişmekte yükseklikleri ise 1 ile 9 metre arasında değişiklik göstermektedir. Eklenebilir olan modeller soketleri sayesinde yanyana eklenip uzatılabilir.

Standart led perde ürünleri yanında kendi imalatımız olan ürünleride kullanarak süslemek istediğiniz yeri ışıl ışıl bir görünüme kavuşturmaktayız. Ürün yelpazemizde bulunan led perdeler ve yeni eklenecek olan ürünler ile süslemelerimizi devam ettireceğiz. Ürünlerimizi seçerken kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünleri seçiyoruz.

Yurtiçinde ve yurtdışında birçok referansımız bulunmakta olup hizmetlerimiz içerisinde yılbaşı ışık süsleme, ramazan ayı süsleme, mekan süsleme, ağaç süsleme, belediye süsleme, cadde sokak süsleme, avm süsleme ve bahçe süsleme hizmetleri bulunmaktadır.

Led Perde Süsleme Yapılabilecek Perde Led Işık Renk Seçenekleri

Beyaz led ışık perde, gün Işığı led ışık perde ağırlıkta kullanılmakta olup bazı yerlerde kırmızı led ışık perde, mavi led ışık perde ve renkli led ışık perde perde kullanılmaktadır. Süslemek istediğiniz alan ile ilgili bize danışabilirsiniz.
Özel Projeler için renk seçeneklerini sorunuz. Süslemek istedğiniz alan ile ilgili neler yapılabilir bize sorabiliriniz.

Led Dekorasyon

Led Perdelerde bulunan Ledlerin Sayıları

Kullanılan ürünlerde led sayısıda önemli bir durumdur. Led perdenin ebadına göre led sayısı değişiklik gösterebilmektedir. Bilge design ürünleri arasında tek bir perde üzerinde 1800 adet lede kadar olan ürün dahi bulunmaktadır. Örneğin 2X9 led perdede 1800 led bulunmaktadır. Daha küçük mesela 2X1 led perdede 200 led bulunmaktadır. Aynı ebatta fakat farklı led sayısında ürünlerde olabilmektedir. 2X3 750 ledli perde ve 2X3 925 ledli perde gibi ürünler bulunmaktadır. Düşündüğünüz led perde ile ilgili stok sorunuz.

Ledli Perdelerin Yükseklik Seçenekleri
Yükseklikleri renk seçeneklerine göre 1 metre ile 9 metre arasında değişmektedir. Özel Projeler için genişlik ve yükseklik seçeneklerini sorunuz.

Led Perde Genişlik Seçenekleri
Genişlikleri renk seçeneklerine göre 1 ile 4 metre arasında değişmektedir. İsteğe göre soket eklemeli proje led perde yapımı ile istenilen genişlikte eklemeli uygulama için bize danışınız. Ürünlerimiz ile ilgili teklif isteyebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Çakar Led Perde Işık Özelliği
Çakar led ışıklı perde ile ara ledlerden bir kaçı çakarak görsel bir zenginlik oluşturmaktadır. Sorunuz.

Led perde Şekil Seçeneği
Genel zamanlarda led perde özel projelerde sarkık şekilde kullanılmakta olup. Bu seçeneğin haricinde üçgen görünüm oluşturulabilmektedir. Ayrıca yılbaşlarında yıldız eklentisi eklenerek uygulanabilmektedir. Sorunuz.

Led Perde Eklenti
Mekanınızı birbirinden güzel led perde seçenekleri ile süslemek için bazı eklentiler kullanılmakta olup, özel projelerde led perde yıldız süs eklentisi yapılabilmektedir.

Ne zaman led perde ışık süslemeleri yapılır?

Led perde ışık süslemesi yılın her zamanı mekanınızı, ortamı ışıl ışıl bir duruma getirmek için yapılabilir. Genellikle Yılbaşına bir kaç ay varken yılbaşı ışık süslemesi , bayram, organizasyonlarda led perde ışık süslemeleri daha sık yapılmaktadır.

Bilge Design yüzlerce referansı arasında gerek yurt içi gerek yurt dışı cadde, sokak, alışveriş merkezleri, belediyeler, hava alanları ve firmalar bulunmaktadır. Türkiyenin başta İstanbul, Ankara, İzmir olmak bir çok ilinde referansımız bulunmmaktadır.

Bilge Design'ın bazı referanslarına aşağıdaki sayfadan ulaşabilirsiniz.

https://www.bilgedesign.com/referanslar

Led Perde Fiyatları

Led perde fiyatları perdelerin modeline uzunluklarına, genişliklerine renklerine göre değişiklik göstermektedir. Hemen arayın teklif isteyin.

Mekan ve organizasyon süslemede vazgeçilmez ürünlerden biri olan ışık süsleme ürünleri led perdelerinde kullanımıyla dahada güzelleşiyor. Duvarların yanı sıra kirişlerede led perde uygulanmakta olup ziyaretçilere ve ortamı görenlere görsel bir mutluluk vermekte. Geçen dönemlerde yaptığımız bir çok süslemeyle ortamlar ışıl ışıl olmuştu. Yapmaya devam ettiğimiz ve yapacağımız uygulamalar ile yine ortamları ışıl ışıl yapmaya devam edeceğiz.

Belediyelerde ışık süslemeleri yılın her döneminde yapılmaktadır. Alışveriş merkezleri genellikle Ekim ayından itibaren ışık süslemelerini yapmaya daha ağırlık veriyor. Led perde haricinde diğer ışık süsleme ürünleri ve seçenekleri mevcut olup, ışıklı yazılar, eklemeli led ürünleri, dekoratif ışıklı figürler bulunmaktadır. Başlıca ışıklı led perde özellikleri aşağıda listelenmektedir.