Ramazan Süslemeleri, Hoş Geldin Ramazan Yazısı Dekorları Nasıl Yapılır?

Ramazan Süslemeleri, Hoş Geldin Ramazan Yazısı Dekorları Nasıl Yapılır?

Bu sene Ramazan 13 Nisan 2021 Salı günü başlayacak olup 12 Mayıs Çarşamba günü bitecektir. Ramazan, ülkemizde ve müslüman dünyasında manevi coşku ile karşılanmaktadır. İnsanların teslimiyete daha yakın olduğu aylardandır.

Ramazan Süslemeleri

Ramazan müslüman dünyasında ve ülkemizde manevi bir coşku ile karşılanmaktadır. Bilge Design olarak şehirleri Ramazan'a hazırlama, Ramazan Sokağı, Ramazan ayı süslemeleri, dekoratif ışıklandırma, aydınlatma, ışık süsleme sistemleri cadde, sokak, cami, avm, otel, duvarlar, iftar çadırlarına ve açık ve kapalı mekanlara Ramazan süslemeleri yapımında imalatçı firma olarak satış ve uygulama yapmaktayız. Dekoratif aydınlatma ihtiyacını karşılama ve modern bir görünüm kazandırma amacıyla kullanılabilmektedir.

Hoş Geldin Ramazan Süslemeleri

Ramazan ayı yaklaşırken led ışıklı "Hoş Geldin Ramazan" veya "Hoş Geldin Ya Şehri Ramazan" yazısı ve led ışıklı mahya ile hoş geldin ramazan süslemeleri yapmaktayız. İç mekanlarda veya dış mekanda kullanılabilen Hoş geldin Ramazan yazı modelleri bulunmakta olup gün ışığı ve beyaz led seçenekleri bulunmaktadır. İstenilen ölçü ve ebatta üretim için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sayfamızdaki görsellerimizi inceleyerek nasıl bir Ramazan süslemesi istediğinizle ilgili ön fikir edinebilir, İstediğiniz tarzda veya özel üretim ramazan süslemesi ile nasıl bir şey istediğinize bizede danışarak karar verebilirsiniz. 

Hoşgeldin Ramazan Yazısı

Hoşgeldin Ramazan yazıları Ramazan ayına bir süre kala dekoratif aydınlatma amacıyla kullanılabilmektedir. İstenilen renklerde, yükseklik ve genişlikte ışıklı Hoşgeldin Ramazan, Hoşgeldin Ya Şehr-i Ramazan veya istediğiniz yazıların üretimi, montaj ve uygulaması için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Daha önceki yıllarda bir çok avm, belediye, otel ve firma referanslarıyla ramazan dekoraları yapan firmamız size dekorati aydınlatma sistemleri ön görsel, bilgi, fiyat ve teklif çalışması yaparak yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.  

Ramazan Ayı Süslemeleri

Bilge Design Aydınlatma 15 yıllık tecrübe birikimiyle yurt içi ve yurt dışında ışık süsleme dekorları üretim, satış, montaj ve uygulama yapmaktadır. Referansları arasında bir çok alışveriş merkezi, belediye, otel, stadyum ve firmalar bulunmaktadır. Geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ve isteğe uygun özel tasarım ışık süslemeleri için bize danışabilirsiniz. Konusunda uzmanlaşmış tecrübeli personellerimiz ile size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. 

Ramazan Süslemeleri Nasıl Yapılır?

Ramazan süslemeleri ile ilgili web sitemizdeki resimleri inceleyerek ön fikir edinebilir, düşündüğünüz dekor ile ilgili telefon numaralarımızdan, email adresimizden veya firmamıza gelerek bizimle irtibata geçebilirsiniz. Öncelikle süslenecek alanın nerede ve nasıl bir yer olduğu bilgisi gereklidir. Süslenecek alan ile ilgili alternatif ürünler mevcuttur. Süslenecek yer cadde sokak mı? alışveriş merkezi mi? Mağaza mı? vesaire yerin neresi olduğunu belirledikten sonra bu yerdeki hangi alan süslenecek, iç mekanda mı? dış mekanda mı? girişte mi? yapı üstünde mi? vesaire alanı belirlemeniz gerekmektedir. Bundan sonra süslenecek yer, alan ilgili nasıl bir dekor istediğinizi belirlemek gerekmektedir. Bu bilgeiler ile müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilir ürünler, üretim, özellikler, uygulama, montaj ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

RAMAZAN BAYRAMI

Ramazan Bayramı Ne Zaman? Ramazan Bayramı 13 Mayıs 2021 Perşembe günü başlayacak. Üç gün sürecek ve son günü 15 Mayıs Cumartesi günüdür. Her yıl Ramazan ayının bitmesi ile başlayan Ramazan Bayramı büyük bir coşku ile karşılanmaktadır. Bu yüzden küçük şehirlerde ve ilçelerde Ramazan bayramı daha büyük bir coşku ve heyacanla kutlanır. Ramazan bayramında da şehir meydanlarını ve alanlarını Ramazanın çoşkusu ile yaşatmak için süslüyor ve ışıklandırıyoruz. ''On bir Ayın Sultanı'' Ramazan ayının sonunda Ramazan bayramı mahyası ile ''Güle Güle Ramazan'' mahyası yazıp ya da ''Güle güle On bir Ayın Sultanı Mahyası'' ile Ramazanı uğurluyoruz.

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ RAMAZAN DEKORLARI

Ramazan yaklaşırken alışveriş merkezleri insanları daha sıcak bir ortamda karşılamak için müşterilere farklı alanlar yaratmaktadırlar. Müşterileri avm'ye çekmek, burada daha güzel ve daha uzun vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla biz de avm Ramazan dekorlarına önem vermekteyiz. Bu sebepten ötürü avm Ramazan süslemeleri dış mekanlarda kullanılan dekorlardan biraz daha farklıdır. Bu alanda çok önemli ve çok detaylı çalışmalarımız mevcuttur. Ramazan dekorları ve Ramazan süslemeleri konusunda üretici firma olduğumuzu ayrıca belirtmek isteriz. 

Ramazan süslemeleri satın almak için firmamızla iletişime geçebilir, mail ile teklif isteyebilirsiniz.