Saçak Led

Saçak Led

Saçak Led Işık

Saçak led ışık süsleme konusunda yılların verdiği tecrübe ile satış, montaj ve uygulama hizmeti vermekteyiz. Deneyimli personelimiz ile saçak led süslemelerinin montaj ve uygulamasını yapmaktayız. Standart süslemelerin yanında stoğumuza kattığımız yeni ürünlerin ebat, renk seçenekleri ve ürün eklentileri ile farklı tasarımlar oluşturabilmekteyiz. Saçak led ışıkların dışında kendi imal ettiğimiz ürünlerlede dekorasyonu tamamlamakta, süslemeyi genel olarak şık bir görünüme getirmekteyiz. 

Saçak Led Işık Modelleri

Saçak led ışıklar kullanılacak mekana, ölçülere ve istenilen renklere göre farklılıklar göstermektedir. Saçak led ışık bir diğer adıyla saçaklı led ışıkların bizdeki modellerinin ayrı ayrı iç mekanda ve dış mekanda kullanılan modelleri vardır. İç mekan saçak ledler ip44 olmakla birlikte dış mekan saçak led ışıklar ip65 ve ip67 modelleri vardır. Ledlerin arasında %10 yanıp sönen flaşlı ışıkların olduğu modelleri bulunmaktadır. Eklenebilir özelliği bulunan saçak ledlerde maksimum sınırı olmakla birlikte yanyana ekleme yaparak istediğiniz uzunluğa getirebilirsiniz.

İç mekan saçak ledlerde 1x3 yani 1 metre yükseklik, 3 metre genişlik modeleri gün ışığı ve beyaz renk seçenekleri mevcut olup, dış mekan saçak led ışıklarda 3,5x1 ve 2,5x1,5 ebatları vardır. 3,5x1 modellerinin beyaz, gün ışığı, mavi ve kırmızı renk seçenekleri olup, 2,5x1,5 modellerinin ise beyaz ve gün ışığı renk seçenekleri vardır.

Saçak Ledler Nerelerde Kullanılır?

Avm, belediye, otel, restoran, cafe, hava alanı, plaza, mağazalar, firmalara ve organizasyonlara satış montaj ve uygulamasını yapmaktayız.

Saçak Led Işıklar Ne Zaman Kullanılır?

Saçak led ışıklar çoğunlukla yılbaşına bir kaç ay kala yılbaşı zamanlarında tercih edilmekte olup, istenilen bir zamandada mekan süslemelerinde kullanılmaktadır. Mekanlarda dikkat çekmek, müşteri çekmek, dekor amaçlı şık bir görünüm oluşturulmak için tercih edilmektedir.