Sevgililer Günü Süslemeleri

Sevgililer Günü Süslemeleri

Bilge Design Neler Yapıyor Sevgililer Günü İçin?

14 Şubat Sevgiler günü yaklaştıkça heyecan ve coşku sarmaya başlıyor. Biz Bilge Design olarak  sevgiller günü dekorları üretiyoruz. İnsanların sevgilileri ile birlikte gelip resim çekilebileceği farklı figürler üreterek bu özel anı yaşamalarına katkıda bulunuyoruz. 14 şubat sevgliler günü için aylar öncesinden tasarım ve çalışmalarımız başmaktadır. Her yıl yeni ve farklı sevgililer günü özel tasarım ve dekorları üretiyoruz. Bir çok farklı ürünün üretimini yapıp her alışveriş merkezine farklı dekorasyon uygulamarı yapmaktayız. Geleneksel tarz ve dekorların dışına çıkıp, yenilikler yaparak sektöre ve bu özel güne özgü, çağdaş ve özgün kıvrımlar kullanarak yeni ve özgün tasarımlar ile genel olarak alışveriş merkezlerinde ve şehir meydanlarında sevgililer günü kutlamalarında ürünlerimiz ile karşınıza çıkmaktayız. Alışveriş merkezleri sevgiller günü süslemesi yapmayı aylar öncesinden planlamaktadırlar ve sonrasında tanıtım yaparak sevgilileri mekanlarına çekmek isterler. Bilge Design olarak birçok 14 Şubat Sevgililer günü dekorasyon ürününü sizlere sunmanın mutluluğunu paylaşıyoruz.

Sevgililer gününde avm giriş tagı, ledli ışıklı dekoratif uçan balon, led ışıklı kalpli ayıcık gibi bir çok farklı süslemelerin üretim ve uygulamasını yapmaktayız. Led ışıklı kalpli dekoratif sevgililer günü salıncak süsleme fotoğraf çekim alanı, ledli kalpli sevgililer günü dekorasyonları, eros motifi, zemin dekorları, ışık dekorasyonları, kalp motifleri, mağaza, vitrin süslemeleri ve dış mekan süslemeleri üretimi ve uygulaması yapmaktayız.

Mağaza Vitrini Süsleme

Firmamız sevgililer günü dekorları, mağaza vitrini süsleme imalat, satış, montaj ve uygulama konusunda hizmetlerini uzun yıllardır tecrübesi ve tecrübeli personeliyle yürütmektedir. Avm'ler, kapalı açık mekanlar, organizasyon alanları ve oteller, park, cadde sokak, mağaza ve vitrin süslemenin sevgililer gününde ve mağaza vitrini süslemede vazgeçilmez ürünlerinden olan led ışık ürünleri ve özel tasarım dekorların kullanımıyla daha şık bir görünüme kavuşuyor.

Sevgiler Günü Nerelerde Kutlanır?

14 Şubat tarihinde dünyanın bir çok ülkesinde aynı anda heyacan ve coşku ile kutlanır. Kutlamalar için farklı mekanlar ve farklı konseptler hazırlanır.

14 Şubat Sevgililer Günü Nasıl Ortaya Çıktı?

Sevgililer gününün tarihi Aziz Valentine'nin gizli saklı kıydığı nikah tarihlerine dayanıyor. Milattan sonra 3. yüzyılda Roma İmparatoru Claudius'un ordusunda erkeklerin evlenmesini yasaklamış ki güçlü kalabilsin diye. Söylentilere göre Aziz Valentine gizli gizli nikah kıymaya devam etmiştir ve bu ihaneti canı ile ödemiştir. 14 şubatta Aziz Valentine İdam edilmiştir. O günden sonra ise 14 şubat sevgililer günü olarak kutlanmaya başlamıştır.