Işıklı Yılbaşı Geyiği

Işıklı Yılbaşı Geyiği

Firmamız yılbaşı süslemeleri konusunda uzun yıllardır bilgi birikimi ve tecrübesiyle müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yeni ürünler sunmaktadır. Dekoratif Işıklı geyik üretimi, satış ve uygulaması konusunda konusunda uzman ve deneyimli personelimizle bu yılda yılbaşı geyik dekor ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam edeceğiz. 

Genellikle yılbaşı zamanlarında kullanılan dekoratif Işıklı yılbaşı geyiği ve ışıksız yılbaşı geyiği modelleri imalat, satış, süsleme ve uygulama hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimize ve bayilerimizin yıllardır ürün tediarikçisi olmamızdan mutluluk duymaktayız. Yılbaşı dekorunuzu led ışıklı geyikler ile tamamlayabiliriz. Ledli geyikleri alışveriş merkezlerinde, otellerlerde, cafe restaurantlarda, belediye meydan dekorlarında, villalarda, köşklerde, iş merkezlerinde, sitelerde ve mekanlarda yılbaşı süslemesinde kullanmakta ve profesyonel ışık süsleme hizmeti vermekteyiz.

Sandart alışagelmiş yılbaşı geyiği modelleri yanı sıra model model, boy boy farklı ürün tasarımlarının imalatını ve uygulamasınıda yapmaktayız. Mekanınızı ışıl ışıl şık bir görünüme kavuşturmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak bayramlara özel, ister yılbaşına özel istersenizde sevgililer gününe ramazan, bahar dekoru gibi farklı zamanlara özel tasarımlar imal edebilmekte ve uygulayabilmekteyiz. İsteğe özel renkli ledler ve isteğe özel boyutlarda yılbaşı geyiği üretimi için bize danışabilirsiniz. Yeni gelen ürünler ve ürün yelpazemizde bulunan ürünlerle siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.