Yılbaşı Işıkları

Yılbaşı Işıkları

Yılbaşı Mekan ve Yılbaşı Ağacı Işıkları

Bilge Design olarak yılların verdiği tecrübe birikimi ile yılbaşı ışıkları ve yılbaşı ağacı ışıkları ürünlerinin satışını ve montajını yapmaktayız. Süslemelerimizi tecrübeli personelimiz ile özellikle avm, plaza, organizasyon alanlarına ve mekanlara gerçekleştirmekyiz.
Standart yılbaşı ışıkları ürünlerimiz haricinde kendi imalatımız olan yılbaşı ürünleri ile mekanınızı yılbaşına hazırlamaktayız. Ürün gamımızda bulunan ürünler ve yeni eklenen ürünler ile size hizmet vermeye devam ediyor olacağız.
15 yılı aşkın tecrübemiz ile gerek yurt içi gerekse dünyanın çeşitli ülkelerine gerçekleştirmekteyiz. Yılbaşı ürünlerimiz içinde yılbaşı ışıkları, yılbaşı dekoru ışıkları yılbaşı ağacı ışıkları ve bir çok ışık ürünleri bulunmaktadır. Yılbaşı led ışıkları için kaliteli daha uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünleri seçiyoruz. Led ışık yılbaşı süslemelerimizi kendi üretimiz olan figürler üzerinde kullanmaktayız.
Birçok farklı yılbaşı led ışık ürünümüzü firmamızdan temin edebilirsiniz. Işıklı yılbaşı süsleri deninde akla ilk gelen firmalardan biri olma özelliğimiz ile akıllarda kalıcı süslemeler yapmak arzusu içerisindeyiz. Türkiye ve dünyanın bir çok ülkesine satışını yaptığımız yılbaşı ışık süsleme ürünlerimiz ile çalışma alanımızı daha genişletme çabası içerisindeyiz. Yılbaşı ışıkları ve ışıklı yılbaşı ağacı ürünlerimizi hemen hemen Türkiye'nin her bölgesine satışını ve uygulamasını yapan bir firma olarak yılbaşı ışık süsleme konusunda istanbul, izmir başlıca olmak üzere bir çok ilde avm ve belediyelere satışını ve uygulamasını gerçekleştirdik.