Yılbaşı Işıklı Bahçe Işık Süsleme

Yılbaşı Işıklı Bahçe Işık Süsleme

Bahçe Işık Süsleme

Bahçe ışık süslemesibahçe ağaç ışıklandırma, ağaç ışık süsleme projeleri konusunda diğer bazı firmalara da öncülük etmekteyiz. Mekan bahçeleri, otel bahçe süslemelerinin vazgeçilmez ürünlerden biri olan led ışıklandırma ürünlerinin kullanımı ile daha güzelleşiyor.

Bahçelerimize değer katan ve güzel bir görüntüye kavuşturan bahçe led ışık süslemesini yurt dışı ve yurt içinde bir çok yerde yaptık. Sadece bahçe ışık süslemesi değil, cadde, sokak, bina, avm, villa, gibi ışık süslemelerinide  başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye'nin hemen hemen her ilinde satışını ve montajını gerçekleştirmiş bulunmaktayız. 

Park bahçe ışık süsleme ürün yalpazemizde bir çok çeşit farklı tazlarda bahçe ışık süsleme ürün seçenekleri bulunmaktadır. Dış mekan aydınlatma ürünleriyle bahçeniz için en şık ışıklı bahçe süsleri, ağaç ve ağaç süsleme ürünlerini firmamıza danışabilirsiniz. Led ışıklar ile bahçenizi dekoratif aydınlatma ihtiyacını kaşılayabilir, görsel olarak şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bahçe içerisinde bulunan ağaçlar süslenebilir. Hazır ışıklı ağaçlar eklenebilir. 

Bahçe ağaç süsleme Ürünlerimiz içerisinde beyaz, gün ışığı, mavi, kırmızı, mor, pembe, çok renkli, sarı, turuncu gibi ledlerin renk seçenekleri bulunmaktadır. Yine seçime bağlı olarak bazı ürünlerimizde kablo rengide isteğe göre seçim yapılabilmektedir. Kablo renklerimiz arasında şeffaf kablolu, yeşil kablolu, gold kablolu, kırmızı kablolu ve mabi kablolu ürünlerimiz bulunmaktadır. Yine isteğe göre bazı ürünlerimizde çakar led, flaşlı ürünlerimiz bulunmaktadır. Nedir çakar ledli flaşlı ürünlerimiz? Çakar ledli flaşlı ışıklarımız ledlerin arasında yanıp sönen ledlerinde bulunmasıdır. Dekoratif Aydınlatma ve tasaarımlarımız websitemizde ve firmamıza gelerek showroomda inceleyebilirsiniz, Projelerinizin büyüklüğüne göre özel ön görsel çalışması hazırlayabiliriz. 

Yılın hemen hemen her döneminde bahçe ışık süslemesi yapılabilmekte olup yılbaşı yaklaşırken konsepte uygun ağaç süslemeleride yapılabilir. Park, Bahçenin büyüklüğüne göre istenilen boyutlarda yılbaşı ağacı özel üretimi yapabilmekteyiz. İsteğe göre yılbaşı ağacı haricindeki ağaçlarıda süsleyerek tasarımı birbirine tamamlayabilmekteyiz. Özel üretim dış mekan led ışıklı geyikler eklenebilir. Led ışıklı geyikler belirli ebatlarda üretilebilmektedir. Bunun yanında led ışıklı kızaklar, noel baba kızağı gibi bahçe süsleri ürünleri üretimlerimizde mevcuttur. Bahçelerde eğer bulunuyorsa direklerde süslenebilmektedir. 

Bahçenin bulunduğu alan içerisindeki yapınızada, villanıza saçak led, led perde gibi süslemeler yapılabilir, bina hatları belirginleştirilebilir. Bu bahçe süslemesiyle birlikte yapı süslemesi birbirini tamamlayabilirler. Hava kararmasıyla birlikte görsel şık bir görünüme kavuşurlar. Bahçede bulunan çeşitli ağaçlar ışık süslemesi yapılabilmektedir. Palmiye ağacıda bunlar arasındadır. Eklemeli led ışıklarımız bahçe süslemesinin vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Üretici yenilikci yapımız ile ve arge çalışmalarınada önem vermekteyiz. Bilge Design olarak öncelikle şık ürünler ve kaliteli süslemeler tasarlamaktayız. Bahçe süslemeleri yaptığımız yerlerde beğeni ve teşekkür almak için mutluluktur.