Alışveriş Merkezlerinin Işıkları Açılıyor.

16-10-2020 14:41    364

Ronesans grubuna ait İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan beş avm müşterilerini ışıl ışıl bir ortamda karşıma için iç ve dış mekan tüm ışıklarını açıyor. Bu alışveriş merkezleri hangileri?

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi iç mekan saçak ışıkları. 

Hilltown Küçükyalı Alışveriş Merkezi yılbaşı ışıkları.

İstanbul Optimum Alışveriş Merkezi dış cephe ışıkları.

Maltepe Piazza Alışveriş Merkezi iç mekan ışıkları.

Maltepe Park Alışveriş Merkezi ışıkları.

Havalarında erken kararmasıyla birlikte ve yılbaşına sayılı günler kala alışveriş merkezleri avm dekoru, süsleme ve hazırlıklarını hızlandırmaya başladı. 

Avm Süsleme firmaları arasında kendini kanıtlayan Bilge Design sayısız referansı ile alışveriş Merkezlerinde hangi süslemeleri yapıyor? Bilge Desing bu yılda avm ışık süsleme hizmetlerine devam ediyor. Yaptığı ve yapacağı ışık süslemeleriyle ziyaretçilere görsel bir mutluluk verecek.

Avm Genel Süslemeleri.

Avm ışık süslemeleri avm içerisinde ve dışında bulunan alanların led perde, saçak led, hortum led ve eklemeli ledlerle süslenmesidir. İsteğe göre istenilen bölümlere yıldız led, akar led kullanılabilmektedir. Dış mekanlada led perde ve saçak led ile avm şık bir görünüme kavuşturulmakta, içerisinde ise tavan sarkıtları, ışıklı top, ışıklı hediye kutuları, süs ve motifler, saçak led ile katların süslenemesi, özel üretim fotoğraf çektirme alanı, yılbaşı ağacı ışık süslemeleri yapılmaktadır. Avm çevresinde bulunan ağaçlara, direklere dış mekan aydınlatma ürünleri kullanılıyor. Avm girişinde avm ledli giriş tagı kullanılıyor.

Özel günlere ait süslemeler.

Avm Yılbaşı Işık Süslemeleri : Alışveriş Merkezleri yılbaşı yaklaşmasıyla birlikte led ışık avm süsleme çalışmalarını hızlandırdı. Alış veriş merkezleri Avm yılbaşı süslemelerini, led avm süsleme konusunda tecrübeli olan Bilge Design'la şık tasarımlar yapmaya devam ediyor. Yılbaşına özel kendi imalatımız olan ışıklı noel baba, ışıklı noel baba arabası, ışıklı kızak, ışıklı geyik, yılbaşı ağacı ve yılbaşı süsleri, ışıklı toplar, ışıklı hediye kutuları, fotoğraf çektirme alanı gibi ürünler yılbaşı avm ışık süslemelerinde kullanılıyor.

Avm Sevgililer Günü süslemeleri : Sevgileler gününde alışveriş merkezlerini birbirinden güzel süslemeler ile donatıyoruz. Sevgililer gününde sevgilier günü konseptine uygun ürünler ile avm süsleme yapılıyor. Işıklı melek dekoru, ışıklı balon dekoru, sevgililer günü giriş dekoru, giriş tagı, ağaç ışık süslemeleri, ışıklı kalp bunlardan bazıları. 

Avm Ramazan süslemeleri : Ramazanda süslemek istediğiniz alan ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Neler yapabiliriz? Bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Görsellerimiz ve Referanslarımız

Geçen zamanlarda yaptığımız süslemeleri hizmetlerimizde avm süsleme sayfasından

https://www.bilgedesign.com/hizmet/avm-susleme/13

Yılbaşı ışık süsleme ile ilgili hizmetlerimizde yılbaşı ışık süsleme sayfasından

https://www.bilgedesign.com/hizmet/yilbasi-isik-susleme/21

Sevglilier günü ile ilgili hizmetlerimizde sevgiller günü sayfasından

https://www.bilgedesign.com/hizmet/sevgililer-gunu/17

Ramazan ile igli süslemelerimizi hizmetlerimizde ramazan dekorları sayfasından

https://www.bilgedesign.com/hizmet/ramazan-dekorlari/18

ve referanslarımızda alışveriş merkezleri sayfamızdan

https://www.bilgedesign.com/referans/alisveris-merkezleri

inceleyebilirsiniz. Burada bulunan resimler sizler için bir ön fikir oluşturabilir. Daha sonrasında firmamızla iletişime geçerek istediğiniz ışık süslemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ayrıca firmanızın tercihen akşam üzeri çekilmiş bir fotoğrafını göndererek ön görsel çalışması isteyebilirsiniz. Beğendiğiniz ışık süslemesi ilgili teklif alablir, sipariş verebilirsiniz. 


Yorumlar:

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyiDoğrulama kodunu giriniz:
Doğrulama Kodu
Etiketler: